Визначено найкращих гравців та тренера сезону 2017/2018 рр. в Юнацькій Екстра-лізі

Сьогодні матчем «Темп-ЗАЕС-Продексім» - «Енергія-Інтер» завершився сезон у Юнацькій Екстра-лізі. Прес-службою Асоціації футзалу України було проведено опитування тренерів, шляхом якого кожен з учасників визначив 4 кандидатури та виставив бали від 1 до 4. За його результатами було визначено найкращих гравців за номінаціями та найкращого тренера ліги. До вашої уваги підсумки голосування.

Найкращий воротар

Місце

Ім`я та прізвище гравця

Команда

Бали

1

Артур Гринь

«Спортлідер+»

20

2

Микола Гуйван

«Академія НФК «Ураган»

17

3

Данило Кузьмін

«Темп-ЗАЕС-Продексім»

8

4

Дмитро Дяченко

«ДЮСШ №4»

8

5

Ярослав Гончар

«Спортлідер+»

5

6

Владислав Стародубцев

«Збірна Харківської області»

2

7

Владислав Цундер

«Футзал-Дніпро»

2

8

Ростислав Грицьків

«Енергія-Інтер»

2

Найкращий гравець захисного плану

Місце

Ім`я та прізвище гравця

Команда

Бали

1

Владислав Первеєв

«Спортлідер+»

20

2

Ростислав Семенченко

«Іллічівець»

14

3

Роман Роїк

«Академія НФК «Ураган»

12

4

Артем Палиця

«Іллічівець»

4

5

Дмитро Титов

«Академія НФК «Ураган»

4

6

Ярослав Квасній

«Енергія-Інтер»

4

7

Руслан Тат’янко

«Збірна Харківської області»

4

8

Максим Деркач

«Іллічівець»

3

9

Максимець

«Енергія-Інтер»

3

10

Владислав Титов

«Збірна Харківської області»

1

Найкращий гравець ліги

Місце

Ім`я та прізвище гравця

Команда

Бали

1

Олександр Дичук

«Академія НФК «Ураган»

15

2

Віктор Русин

«Академія НФК «Ураган»

14

3

Ростислав Семенченко

«Іллічівець»

14

4

Руслан Тат’янко

«Збірна Харківської області»

14

5

Ідріс Омарі

«Спортлідер+»

9

6

Владислав Первеєв

«Спортлідер+»

4

7

Роман Роїк

«Академія НФК «Ураган»

3

8

Владислав Черниш

«Футзал-Дніпро»

2

9

Ярослав Квасній

«Енергія-Інтер»

2

Найкращий тренер ліги

Місце

Ім`я та прізвище тренера

Команда

Бали

1

Володимир Салій

«Академія НФК «Ураган»

22

2

Віталій Розпаченюк

«Спортлідер+»

19

3

Олександр Каплун

«Іллічівець»

13

4

Андрій Консевич

«Футзал-Дніпро»

13

5

Андрій Мозеров

«ДЮСШ-4»

10

6

Юрій Кобзар

«Збірна Харківської області»

2

7

Назарій Станкевич

«Енергія-Інтер»

2

Окрім того, за підсумками сезону було визначено найкращого бомбардира турніру. Ним став представник «Академії НФК «Ураган» Віктор Русин, який відзначився 30 голами.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!