Юнацька Екстра-ліга: призначення арбітрів на матчі 7-го та перенесені поєдинки 1-го туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі 7-го та перенесені зустрічі 1-го туру Юнацької Екстра-ліги.

7-й тур

21 грудня

«Збірна команда Харківської області» – МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро)
Арбітри:
 Д. Куций, С. Ващук (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

22 грудня

«Збірна команда Харківської області» – МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро)
Арбітри:
 С. Ващук, Ю. Воложенко-мол. (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

КІВС «Енергія» (Львів) – «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) 
Арбітри:
 Я. Сторожук, А. Ножкін (обидва – Львів)
Спостерігач арбітражу: А. Лютий (Львів)

23 грудня

КІВС «Енергія» (Львів) – «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) 
Арбітри:
 Т. Козак, Н. Лизан (обидва – Львівська обл.)
Спостерігач арбітражу: А. Лютий (Львів)

29 грудня

ДЮФК «Надія Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – ФСК «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ)
Арбітри:
 В. Гронський, Т. Дем'янчук (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

30 грудня

ДЮФК «Надія Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – ФСК «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ)
Арбітри:
 Т. Дем'янчук, В. Гронський (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

1-й тур

27 грудня

«Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – ФСК «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ)
Арбітри:
 Т. Дем'янчук, В. Гронський (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

28 грудня

«Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – ФСК «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ)
Арбітри:
 Орест Дуцяк (Дрогобич), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!