Юнацька Екстра-ліга: призначення арбітрів на матчі 9-го туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі 9-го туру Юнацької Екстра-ліги.

2 лютого

«Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – ДЮФК «Надія Прикарпаття» (Івано-Франківськ)
Арбітри:
 Т. Дем`янчук, В. Гронський (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – ФСК «Іллічівець-Продексім» (Чорноморськ-Роздільна)
Арбітри:
 Е. Гайцук, К. Кандибей (обидва – Дніпро)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро)

3 лютого

«Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – ДЮФК «Надія Прикарпаття» (Івано-Франківськ)
Арбітри:
 Т. Дем`янчук, В. Гронський (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – ФСК «Іллічівець-Продексім» (Чорноморськ-Роздільна)
Арбітри:
 К. Кандибей, Е. Гайцук (обидва – Дніпро)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро)

«Кардинал-ДЮСШ №4» (Рівне) – КІВС «Енергія» (Львів)
Арбітри:
 Н. Мамчур, І. Гуранець (обидва – Рівне)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

4 лютого

«Кардинал-ДЮСШ №4» (Рівне) – КІВС «Енергія» (Львів)
Арбітри:
 В. Дзюра, І. Гуранець (обидва – Рівне)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!