Юнацька Екстра-ліга (U-16): призначення арбітрів на матчі 13 туру

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі 13 туру Юнацької Екстра-ліги (U-16).

7 березня.

ДЮСШ-4 (U-16) Рівне – «Футзал-Дніпро» (U-16) Дніпро
Арбітри:
В. Дзюра, Н. Мамчур (обидва – Рівне)
Спостерігач арбітражу:  Ю. Веремчук (Рівне)

8 березня.

ДЮСШ-4 (U-16) Рівне – «Футзал-Дніпро» (U-16) Дніпро
Арбітри:
В. Дзюра, Н. Мамчур (обидва – Рівне)
Спостерігач арбітражу:  Ю. Веремчук (Рівне)

9 березня.

«Іллічівець» (U-16) Чорноморськ – Збірна Харківської області (U-16)
Арбітри:
О. Ткач, Є. Докучаєв (обидва – Чорноморськ)
Спостерігач арбітражу: В. Стоєв (Чорноморськ)

10 березня.

«Іллічівець» (U-16) Чорноморськ – Збірна Харківської області (U-16)
Арбітри:
Є. Докучаєв, О. Ткач (обидва – Чорноморськ)
Спостерігач арбітражу: В. Стоєв (Чорноморськ)

«Темп-ЗАЕС-Продексім» (U-16) Енергодар – «Енергія-Інтер» (U-16) Львів
Арбітри:
О. Мардар, Ю. Вільчинський (обидва – Енергодар)
Спостерігач арбітражу: Ю. Арестенко (Запоріжжя)

«Ураган» (U-16) Івано-Франківськ – ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький) .
Арбітри:
Я. Вовчок, В. Гронський (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

11 березня.

«Темп-ЗАЕС-Продексім» (U-16) Енергодар – «Енергія-Інтер» (U-16) Львів
Арбітри:
О. Мардар, Ю. Вільчинський (обидва – Енергодар)
Спостерігач арбітражу: Ю. Арестенко (Запоріжжя)

«Ураган» (U-16) Івано-Франківськ – ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький) .
Арбітри:
В. Гронський, Я. Вовчок (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ) 

Іконка PDFpryznachennya_13_tur_chempyonat_yuel_sezonu_2017-18_rr.pdf

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!