Юнацька Екстра-ліга (U-16): призначення арбітрів на матчі 14 туру

Оприлюднені призначення арбітрів на матчі 14 туру чемпіонату України серед команд Юнацької Екстра-ліги (U-16).

16 березня

«Енергія-Інтер» U-16 (Львів) – ДЮСШ №4 U-16 (Рівне) 
Арбітри:
 Б. Осяк, А. Орішкевич (обидва – Львів)
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів)

Збірна Харківської області U-16 – «Академія НФК «Ураган» U-16 (Івано-Франківськ)
Арбітри:
 Є. Диннік, А. Салтавець (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

17 березня

«Енергія-Інтер» U-16 (Львів) – ДЮСШ №4 U-16 (Рівне) 
Арбітри:
 А. Кузьмін, Б. Осяк (обидва – Львів)
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів)

Збірна Харківської області U-16 – «Академія НФК «Ураган» U-16 (Івано-Франківськ)
Арбітри:
 С. Ващук, Є. Диннік (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

«Футзал Дніпро» U-16 (Дніпро) – ФСК «Іллічівець» U-16 (Чорноморськ)
Арбітри:
 І. Дудінов, І. Андрєєв (обидва – Дніпро)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро)

18 березня

ДЮСШ «Спортлідер+» U-16 (Хмельницький) – «Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар)
Арбітри:
 Д. Божко, С. Подворний (обидва – Хмельницький)
Спостерігач арбітражу: Ю. Жмурко (Хмельницький)

«Футзал Дніпро» U-16 (Дніпро) – ФСК «Іллічівець» U-16 (Чорноморськ)
Арбітри:
 І. Андрєєв, І. Дудінов (обидва – Дніпро)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро)

19 березня

ДЮСШ «Спортлідер+» U-16 (Хмельницький) – «Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар)
Арбітри:
 С. Подворний, Д. Божко (обидва – Хмельницький)
Спостерігач арбітражу: Ю. Жмурко (Хмельницький)

Іконка PDFpryznachennya_14_tur_chempyonat_yuel_sezonu_2017-18_rr.pdf

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!