11-12 травня у Києві відбудеться Всеукраїнський фінал Шкільної футзальної ліги України

Цими вихідними у столичному спорткомплексі ЦСК ЗСУ пройдуть матчі Всеукраїнського фіналу Шкільної футзальної ліги України, в якому візьмуть участь 8 найкращих команд турніру.

Пропонуємо вашій увазі підсумки жеребкування та розклад матчів.

Група Пилипа Орлика

ЗОШ №10 (Івано-Франківськ)
НВК №19 (Рівне)
Чернігівський колегіум №11 (Чернігів)
Гімназія «Міленіум» №318 (Київ)

Група Петра Сагайдачного

НВК №14 (Кам’янець-Подільський)
ЗОШ №35 (Краматорськ)
ЗОШ №4 (Первомайськ)
СЗОШ №54 (Дніпро)

11 травня

Група Пилипа Орлика

10:00. ЗОШ №10 – Гімназія «Міленіум» №318
10:30. НВК №19 – Чернігівський колегіум №11
11:00. ЗОШ №10 – Чернігівський колегіум №11
11:30. НВК №19 – Гімназія «Міленіум» №318
12:00. ЗОШ №10 – НВК №19
12:30. Чернігівський колегіум №11 – Гімназія «Міленіум» №318

Група Петра Сагайдачного

13:00. НВК №14 – СЗОШ №54
13:30. ЗОШ №35 – ЗОШ №4
14:00. НВК №14 – ЗОШ №4
14:30. ЗОШ №35 – СЗОШ №54
15:00. НВК №14 – ЗОШ №35
15:30. ЗОШ №4 – СЗОШ №54

12 травня

10:00. 4 ПО – 3 ПС
10:30. 3 ПО – 4 ПС
11:00. 2 ПО – 1 ПС
11:30. 1 ПО – 2 ПС
12:00. Матч за 7-ме місце
12:30. Матч за 5-те місце
13:00. Матч за 3-тє місце
13:40. Фінал

Прес-служба Асоціації футзалу України  

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!