У п’ятницю стартує «Cherkasy Cup» (U-13)

З 10 по 13 липня у спорткомплексі «Фотоприлад» відбудеться дитячий турнір «Cherkasy Cup» (U-13).

Його учасниками стануть вісім команд:

1. МСК «Дніпро-КДЮСШ №1» (м. Черкаси)
2. «Футбольна Родина» (м. Черкаси)
3. ДЮСШ «Respect» (смт. Маневичі, Волинська обл.)
4. КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради (м. Авдіївка, Донецька обл.)
5. КДЮСШ №12 (м. Харків)
6. ДЮСШ «Колос» (Ясинуватський р-н, Донецька обл.)
7. «Трилюкс» (м. Одеса)
8. МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1» (м. Черкаси)

Розклад турніру:

10 липня

12:00. МСК «Дніпро-КДЮСШ №1» – ДЮСШ «Колос»
13:30. ДЮСШ «Respect» – МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1»
14:20. «Футбольна Родина» – КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради
15:10. КДЮСШ №12 – «Трилюкс»
16:00. КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради – МСК «Дніпро-КДЮСШ №1»
16:50. ДЮСШ «Колос» – МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1»
17:40. «Футбольна Родина» – «Трилюкс»
18:30. ДЮСШ «Respect» – КДЮСШ №12

11 липня

09:00. «Футбольна Родина» – ДЮСШ «Respect»
09:50. КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради – «Трилюкс»
10:40. ДЮСШ «Колос» – КДЮСШ №12
11:30. МСК «Дніпро-КДЮСШ №1» – МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1»
12:20. КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради – ДЮСШ «Respect»
13:10. ДЮСШ «Колос» – «Футбольна Родина»
14:00. «Трилюкс» – МСК «Дніпро-КДЮСШ №1»
14:50. МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1» – КДЮСШ №12

12 липня

09:00. КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради – ДЮСШ «Колос»
09:50. МСК «Дніпро-КДЮСШ №1» – КДЮСШ №12
10:40. МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1» – «Футбольна Родина»
11:30. «Трилюкс» – ДЮСШ «Respect»
12:20. МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1» – КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради
13:10. КДЮСШ №12 – «Футбольна Родина»
14:00. «Трилюкс» – ДЮСШ «Колос»
14:50. ДЮСШ «Respect» – МСК «Дніпро-КДЮСШ №1»

13 липня

09:00. «Трилюкс» – МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1»
10:00. КДЮСШ №12 – КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради
11:00. ДЮСШ «Respect» – ДЮСШ «Колос»
12:00. МСК «Дніпро-КДЮСШ №1» – «Футбольна Родина»

Зазначимо, що всі поєдинки транслюватимуться у прямому ефірі. Посилання буде оприлюднене пізніше.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!