Юнацька Екстра-ліга: призначення арбітрів на матчі 2-го туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки 2-го туру юнацької Екстра-ліги.

16 листопада

15:00. «Авдіївка» (Авдіївка) – «Футзал-Дніпро» (Дніпро) 
Арбітри:
 Д. Куций (Харків), Ю. Кондратьєв (Київ)
Спостерігач арбітражу: О. Зубарев (Слов'янськ)

16:30. «Вінниця-Володимир» (Вінниця) – ДЮСШ «Волна» (Харків) 
Арбітри:
 О. Сидорук, М. Слободянюк (обидва – Вінниця)
Спостерігач арбітражу: О. Перепелиця (Вінниця)

18:30. «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-ДЮСШ №4» (Рівне) 
Арбітри:
 О. Плахов (Чернівці), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Фреїк (Івано-Франківськ)

17 листопада

10:00. «Авдіївка» (Авдіївка) – «Футзал-Дніпро» (Дніпро) 
Арбітри:
 Д. Куций (Харків), Ю. Кондратьєв (Київ)
Спостерігач арбітражу: О. Зубарев (Слов'янськ)

10:00. «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-ДЮСШ №4» (Рівне) 
Арбітри:
 О. Плахов (Чернівці), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Фреїк (Івано-Франківськ)

11:30. «Вінниця-Володимир» (Вінниця) – ДЮСШ «Волна» (Харків) 
Арбітри:
 О. Сидорук, М. Слободянюк (обидва – Вінниця)
Спостерігач арбітражу: О. Перепелиця (Вінниця)

20:30. КІВС «Енергія» (Львів) – «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ-Роздільна) 
Арбітри:
 Орест Дуцяк (Дрогобич), М. Герчук (Стрий)
Спостерігач арбітражу: Р. Проць (Дрогобич)

18 листопада

11:30. КІВС «Енергія» (Львів) – «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ-Роздільна) 
Арбітри:
 А. Кузьмін (Львів), Н. Лизан (Самбір)
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 9 25
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 22
3 ХІТ (Київ) 9 18
4 ІнБев (Житомир) 9 16
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 9 12
6 Сокіл (Хмельницький) 9 9
7 Енергія (Львів) 9 9
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 8 4
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 9 3
Команда I O
1 Рятувальник (Ромни) 3 9
2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 9
3 Володимир (Тиврів) 4 9
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 3 6
5 Продексім-2 (Херсон) 4 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 3 0
7 Черкаси (Черкаси) 4 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!