Юнацька Екстра-ліга: призначення арбітрів на матчі 7-го туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки 7-го туру Юнацької Екстра-ліги.

17 cічня

16:30. «Кардинал-ДЮСШ №4» (Рівне) – КІВС «Енергія» (Львів)
Арбітри:
 В. Самков, І. Гупанець (обидва – Рівне)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

18 cічня

10:00. «Кардинал-ДЮСШ №4» (Рівне) – КІВС «Енергія» (Львів)
Арбітри:
 В. Самков, І. Гупанець (обидва – Рівне)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

18:00. «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ-Роздільна) – ДЮСШ «Волна» (Харків)
Арбітри:
 А. Ноєв (Запоріжжя), Є. Гордієнко (Одеса)
Спостерігач арбітражу: В. Клим (Одеса)

19 cічня

09:00. «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ-Роздільна) – ДЮСШ «Волна» (Харків)
Арбітри:
 А. Ноєв (Запоріжжя), Є. Гордієнко (Одеса)
Спостерігач арбітражу: В. Клим (Одеса)

23 cічня

12:30. «Вінниця-Володимир» (Вінниця) – «Футзал-Дніпро» (Дніпро)
Арбітри:
 О. Сидорук, М. Слободянюк (обидва – Вінниця)
Спостерігач арбітражу: О. Перепелиця (Вінниця)

24 cічня

12:30. «Вінниця-Володимир» (Вінниця) – «Футзал-Дніпро» (Дніпро)
Арбітри:
 О. Сидорук, М. Слободянюк (обидва – Вінниця)
Спостерігач арбітражу: О. Перепелиця (Вінниця)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 6 18
2 Енергія (Львів) 6 16
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 6 13
4 ХІТ (Київ) 6 12
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 6 6
6 ІнБев (Житомир) 6 4
7 Кардинал-Рівне (Рівне) 6 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6 4
9 АФФК Суми (Суми) 6 4
10 Сокіл (Хмельницький) 6 4
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!