Завтра стартують матчі першого відбіркового етапу чемпіонату України серед дівочих команд 2009-2010 р.н.

З 26 листопада по 5 грудня відбудуться поєдинки у восьми групах першого відбіркового етапу чемпіонату України серед дівочих команд дівочих команд 2009-2010 р.н. Пропонуємо вашій увазі їхній перелік.

Група 1

26-28 листопада, м. Городенка

1. КЗ «Городенківська ДЮСШ №1» (Городенка)
2. Яблунівська ДЮСШ (Яблунівська ОТГ)
3. ДЮСШ № 3 (Івано-Франківськ)
4. «Ураган» (Івано-Франківськ)
5. ДЮСШ «Футбольна академія «Тернопіль» (Тернопіль)
6. ЖФК «Прут» (смт. Делятин)
7. КЗ «Городенківська ДЮСШ №2» (Городенка)

Група 2

3-5 грудня, м. Шаргород

1. КДЮСШ (Шаргород)
2. «Еліт-Сугатинка» (Вінницька обл.)
3. ФК «Вінниця» (Вінниця)
4. ДЮСШ «Жайвір» (Шпола)
5. ДЮСШ (Тульчин)

Група 3

30 листопада-2 грудня, м. Гребінка

1. ДЮСШ «Надія» (Гребінка)
2. ДЮСШ «Красилівка» (Броварський р-н)
3. КДЮСШ «Олімп» (Славутич)
4. «Кристал» (Линовицька ОТГ)
5. ДЮСШ М. Маміашвілі (Конотоп)
6. «Вікторія» (Катеринопіль)

Група 4

29-30 листопада, м. Світловодськ

1. ДЮСШ (Світловодськ)
2. ДЮСШ «Синельникове-ДЮСШ №1» (Дніпропетровська обл.)
3. ДЮСШ ім.Бутовського (Полтава)
4. «Лідер» (Кобеляки)
5. ДЮСШ «Волна-Тесла-2» (Харків)
6. «КДЮСШ №1» (Черкаси)

Група 5

26-27 листопада, смт. Маневичі

1. ДЮСШ (Маневичі)
2. «Ладомир» (Володимир-Волинський)
3. ФК «МАЛ» (Коростень)
4. ДЮСШ №25 (Київ)
5. «Амазонки» (Луцьк)

Група 6

27-28 листопада, м. Одеса

1. ДЮФК «Чорноморець» (Одеса)
2. «Кристал» (Херсон)
3. «Миколаївка-Бородінська ДЮСШ» (Тарутинський р-н)
4. ДЮСШ (Берислав)
5. «Мрыя-2006» (Ананьїв)

Група 7

26-28 листопада, м. Сокаль

1. «Буг-1» (Сокаль)
2. «Буг-2» (Сокаль)
3. «ДЮСШ-Шахтар» (Червоноград)
4. «Бузька ДЮСШ» (Бузька ТГ)
5. «Забузька ДЮСШ» (Бузька ТГ)

Група 8

30 листопада – 1 грудня, м. Борова

1. «ДЮСШ №8-Валькірія» (Харківська обл.)
2. ДЮСШ «Багіра» (Донецька обл.)
3. «Атлет» (Борова)
4. ДЮСШ (Лиман)

До наступної стадії кваліфікуються по 2 найкращих команди з групи.

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 40
2 ХІТ (Київ) 16 38
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 36
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 16 22
5 Viva Cup (Харків) 16 20
6 Енергія (Львів) 16 18
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 16 14
8 АФФК Суми (Суми) 15 9
9 Сокіл (Хмельницький) 15 6
Команда І О
1 Португалія 1 3
2 Нідерланди 1 3
3 УКРАЇНА 1 0
4 Сербія 1 0
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 6 13
2 Рятувальник (Ромни) 7 11
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 6 11
4 Comfort Life (Буча) 7 10
5 Черкасиобленерго (Черкаси) 6 8
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 6 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 7 15
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 14
3 Любарт (Луцьк) 7 10
4 In.IT (Львів) 7 8
5 КІВС Енергія-2 (Львів) 7 6
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 7 5

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!