Друга ліга 2020/2021: головний трофей вирушить до Вінниці або Харкова

Сьогодні у Києві відбулися півфінальні матчі чемпіонату України серед команд Другої ліги за підсумками яких було визначено пари команд, котрі вестимуть боротьбу за бронзові та золоті медалі.

«Любарт» (Луцьк) – «Яско» (Вінниця) – 4:8 (0:3)
Голи:
Володимир Баденчук (28), Андрій Чуднов (34), Євген Заїченко (37, 40) – Олександр Коваль (4), Юрій Онищук (12), Владислав Васалатій (18), Максим Фурман (23), Вадим Чернега (33), Андрій Заводян (38, 38), Фелікс Міранда (38)
Попередження: Сергій Степанюк (7), Володимир Баденчук (39) – Вадим Чернега (3), Віктор Жук (24), Андрій Заводян (30)
Вилучення: Олександр Коваль (26), Владислав Васалатій (30)

«Любарт»: Денис Лавренчук – Владислав Сизик, Сергій Степанюк, Володимир Баденчук, Владислав Козачок – Сергій Піддубний, Євген Заїченко, Сергій Вишневський, Дмитро Романюк, Богдан Мізюк, Андрій Чуднов, Олег Фенюк, Антон Дригульський, Андрій Янчук

«Яско»: Владислав Степанюк (Артем Барібан, 38) – Фелікс Міранда, Владислав Васалатій, Вадим Чернега, Андрій Заводян – Олександр Коваль, Віктор Жук, Максим Фурман, Юрій Онищук, Артур Слівінський, Олександр Бондар, Олексій Максименко, Ярослав Скоромний

«Сервіт» (Київ) – «Гепард» (Харків) – 2:3 (1:2)
Голи:
Іван Глуцький (3 з пен.), Олександр Семенов (29) – Юрій Петренко (4), Олексій Волобуєв (12), Артем Піддубний (39)
Попередження: Іван Глуцький (32)

«Сервіт»: Віталій Денюжкін – Сергій Романовський, Олександр Семенов, Іван Глуцький, Олександр Вершинін – Олександр Таразевич, Ігор Бич, Костянтин Демиденко, Євген Савчук, Павло Коротенко, Максим Постолатьєв, Вадим Атаманенко, Андрій Петров

«Гепард»: Максим Хрипунов – Юрій Петренко, Володимир Лоншаков, Максим Логінов, Олексій Волобуєв – Олександр Іванов, Іван Литвинов, Олександр Поживотько, Сергій Якунін, Артем Піддубний, Андрій Дуплій, Михайло Мазун

Календар вирішального ігрового дня виглядає таким чином.

25 квітня

11:15. Матч за 3-тє місце. «Любарт» – «Сервіт» 
13:15. Фінал. «Яско» – «Гепард»

ТОР-5 бомбардирів всеукраїнської частини Другої ліги:

1-2. Владислав Васалатій («Яско») – 8 голів
1-2. Євген Заїченко («Любарт») – 8 голів
3. Володимир Баденчук («Любарт») – 5 голів
4-7. Юрій Петренко («Гепард») – 4 голи
4-7. Ігор Кардаш («Нікма») – 4 голи
4-7. Дмитро Харченко («Нікма») – 4 голи
4-7. Олександр Гірка-мол. («Чорне море») – 4 голи

Додамо, що огляди всіх матчів та коментарі представників команд оперативно публікуватимуться на Youtube-каналі АФУ.

Пресслужба Асоціації футзалу України
Фото: Роман Хоботов

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!