Друга ліга 2020/2021: визначено півфіналістів турніру

Сьогодні у столичному спорткомплексі КПІ відбулися поєдинки 1/4 фіналу чемпіонату України серед команд Другої ліги. Пропонуємо вашій увазі їхні результати.

«Рятувальник» (Ромни) – «Гепард» (Харків) – 1:2 (1:1)
Голи:
Сергій Якунін (6 – автогол), Олександр Іванов (17, 40)
Попередження: Дмитро Лойко (34 – «Рятувальник)

«Чорне море» (Одеса) – «Сервіт» (Київ) – 3:3 (0:1). Пенальті – 2:4
Голи:
Олександр Гірка-мол. (30, 32), Федір Пилипів (40) – Олександр Семенов (19), Максим Постолатьєв (28), Олександр Вершинін (31)
Попередження: Федір Пилипів (23) – Сергій Романовський (25), Іван Глуцький (33)

«Яско» (Вінниця) – «ДДХ» (Дніпро) – 7:4 (1:1)
Голи:
Владислав Васалатій (17 – з дабл-пен., 39, 39, 40), Вадим Чернега (22), Андрій Заводян (29), Юрій Онищук (31) – Олександр Маржановський (16), Едуард Кулик (23, 30), Герман Горовой (31)
Попередження: Юрій Онищук (22) – Сергій Рідний (9), Герман Горовой (15)
Вилучення: Сергій Рідний (30 – друга ЖК)

«Любарт» (Луцьк) – «Нікма» (Запоріжжя) – 3:3 (1:0). Пенальті – 5:3
Голи:
Сергій Вишневський (8), Євген Заїченко (31, 39) – Андрій Огнистий (27), Ігор Кардаш (33), Дмитро Харченко (35)
Попередження: Сергій Піддубний (27) – Андрій Огнистий (11), Євген Василенко (20)

Зазначимо, що після завершення чвертьфінальних поєдинків відбулося жеребкування 1/2 фіналу за підсумками якого було сформовано пари, які проведуть свої матчі завтра.

12:30. «Любарт» – «Яско»
14:30. «Сервіт» – «Гепард»

ТОР-5 бомбардирів всеукраїнської частини Другої ліги:

1. Владислав Васалатій («Яско») – 7 голів
2. Євген Заїченко («Любарт») – 6 голів
3-6. Володимир Баденчук («Любарт») – 4 голи
3-6. Ігор Кардаш («Нікма») – 4 голи
3-6. Дмитро Харченко («Нікма») – 4 голи
3-6. Олександр Гірка-мол. («Чорне море») – 4 голи

Додамо, що огляди всіх матчів та коментарі представників команд оперативно публікуватимуться на Youtube-каналі АФУ.

Пресслужба Асоціації футзалу України
Фото: Роман Хоботов

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 5 15
2 IMS-НУХТ (Київ) 5 9
3 Університет Драгоманова (Київ) 5 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 5 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!