Друга ліга: підсумки перших матчів 1/8 фіналу

Пропонуємо вашій увазі підсумкові результати стартових поєдинків 1/8 фіналу Другої ліги.

2 квітня

«Фаворит» (Сєвєродонецьк) – «Рятувальник» (Ромни) – 3:4 (1:2)
Голи:
Микита Лазикін (5 – автогол, 12), Сергій Макаренко (27), Артем Шелестинський (38) – Валерій Гайван (7, 38), Антон Кончаков (22)
Попередження: Захар Верховод (26, «Фаворит»)
Вилучення: Максим Тищенко (40, «Фаворит»)

«Арсенал» (Очаків) – «Яско» (Вінниця) – 1:3 (0:1)
Голи:
Дмитро Криворотий (34) – Владислав Васалатій (7, 27, 31)
Попередження: Євгеній Криворотий (9), Владислав Гончаров (39), Олексій Тищенко (40) – Віктор Жук (4), Вадим Чернега (21), Олександр Коваль (25), Юрій Онищук (26), Владислав Васалатій (31)
Вилучення: Євгеній Криворотий (35, «Арсенал» – друга ЖК)
Нереалізований дабл-пенальті: Юрій Онищук (39)

3 квітня

«Гепард» (Харків) – «Донецьксталь» (Покровськ) – 8:0 (2:0)
Голи:
Олександр Іванов (5), Юрій Петренко (18, 23, 27), Олексій Волобуєв (27, 33), Андрій Дуплій (29), Іван Литвинов (38)

«Сервіт» (Київ) – «In.IT» (Львів) – 3:1 (1:1)
Голи:
Сергій Романовський (20), Вадим Атаманенко (21, 22) – Володимир Когут (11)
Попередження: Віталій Дєнюжкін (29) – Роман Саприка (19), Олег Буцик (37)

«ДДХ» (Дніпро) – «Черкасиобленерго» (Черкаси) – 3:1 (2:0)
Голи:
Радислав Люлька (1), Костянтин Андрєєв (4), Євгеній Дмитрієв (31) – Олег Коркішко (30)
Попередження: Костянтин Андрєєв (27)

«КЗС-Костопіль» (Костопіль) – «Любарт» (Луцьк) – 4:9 (1:8)
Голи:
Роман Шурпик (20, 38 – з дабл-пен.), Віктор Шурпик (23), Володимир Головачик (28) – Андрій Чуднов (2), Владислав Козачок (2), Євген Заїченко (3, 9), Володимир Баденчук (11, 17, 40), Сергій Вишневський (13), Богдан Мізюк (16)
Попередження: Роман Шурпик (8), Володимир Головачик (28) – Євген Заїченко (38)

4 квітня

«Нікма» (Запоріжжя) – «Новоукраїнка» (Кіровогорадська обл.) – 6:0 (4:0)
Голи:
Ігор Кардаш (13, 17), Андрій Огністий (16), Дмитро Харченко (18, 30), Артем Подріз (34)
Попередження: Євген Леміш (16), Антон Осадчук (27), Микита Головко (27), Руслан Мартиненко (40) – Владислав Козак (18), Анже Зрохо (33), Андрій Федотов (40)
Вилучення: Вадим Кріт (30, «Новоукраїнка»)
Нереалізований пенальті: Ігор Кардаш (30)
Нереалізований дабл-пенальті: Руслан Мартиненко (40)

Обидва матчі у парі «Доманівка» (Миколаївська обл.) – «Чорне море» (Одеса) за домовленістю команд відбудуться 7-8 квітня у Крижанівці.

Пресслужба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 5 15
2 IMS-НУХТ (Київ) 5 9
3 Університет Драгоманова (Київ) 5 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 5 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!