Favbet Екстра-ліга 2020/2021: призначення арбітрів на матчі четвертого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки четвертого туру Favbet Екстра-ліги 2020/2021.

11 вересня

«Енергія» (Львів)  – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка)
13:00. м. Львів, ПС «Галичина»
Арбітри:
 О. Хомич (Луцьк), В. Гарасимків (Ковель), Я. Сторожук (Львів)  
Хронометрист: В. Болізюк (Львів)  
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)
Делегат: Б. Мельник (Львів) 

12 вересня

«ІнБев» (Житомир) – «Продексім» (Херсон)
12:00. м. Житомир, ФОК
Арбітри:
 О. Білащенко (Чернігів), В. Дзюра (Рівне), О. Макаренко (Радомишль) 
Хронометрист: М. Подраний (Житомир) 
Спостерігач арбітражу: А. Лютий (Львів) 
Делегат: Р. Корпош (Луцьк) 

«ХІТ» (Київ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
12:00. м. Київ, ЦСК ЗСУ
Арбітри:
 Я. Вовчок (Івано-Франківськ), О. Плахов (Чернівці)​, О. Фесенко (Харків)
Хронометрист: В. Шевер (Київ)
Спостерігач арбітражу: Р. Проць (Дрогобич) 
Делегат: В. Карабанов (Чернігів)

«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
13:00. м. Харків, ПС «Локомотив»
Арбітри:
 А. Духан (Луганська обл.), Я. Опришко (Кременчук), Д. Чумак (Харків) 
Хронометрист: О. Клімова (Харків) 
Спостерігач арбітражу: В. Дараган (Київ) 
Делегат: І. Шишка (Харків) 

АФФК «Суми» (Суми) – «Сокіл» (Хмельницький)
13:00. м. Суми, СК СДПУ
Арбітри:
Д. Куций (Харків), О. Гопка (Черкаси), О. Єлшанський (Суми)
Хронометрист: А. Савельєв (Суми)​
Спостерігач арбітражу: С. Гроховецький (Київ) 
Делегат: Є. Петраков (Суми) 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 10 24
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 19
3 Енергія (Львів) 9 19
4 ХІТ (Київ) 8 18
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 10 13
6 Моноліт-Viva Cup (Харків) 9 10
7 ІнБев (Житомир) 10 8
8 АФФК Суми (Суми) 8 7
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 10 6
10 Сокіл (Хмельницький) 9 6
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!