Favbet Екстра-ліга 2020/2021: призначення арбітрів на матчі дев'ятого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки дев'ятого туру Favbet Екстра-ліги 2020/2021.

17 жовтня

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Енергія» (Львів)
12:00. м. Івано-Франківськ, КФВ
Арбітри:
 О. Хомич (Луцьк), Д. Божко (Хмельницький), Я. Вовчок (Івано-Франківськ)  
Хронометрист: В. Гронський (Івано-Франківськ) 
Спостерігач арбітражу: В. Дараган (Київ) 
Делегат: М. Кирилюк (Київ) 

«Сокіл» (Хмельницький) – «ІнБев» (Житомир)
12:00. м. Хмельницький, СК ГУНП
Арбітри:
 А. Ноєв (Запоріжжя), В. Болізюк (Львів), М. Куцак (Хмельницький) 
Хронометрист: Ю. Жмурко (Хмельницький)  
Спостерігач арбітражу: А. Лютий (Львів) 
Делегат: Д. Руденко (Вінниця) 

«Продексім» (Херсон) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка)
14:00. м. Херсон, ХВУФК
Арбітри:
Д. Чумак (Харків), І. Дудінов (Дніпро), С. Черноусов (Херсон)
Хронометрист: Л. Ягупов (Херсон)​
Спостерігач арбітражу: В. Олійник (Київ) 
Делегат: О. Левченко (Херсон) 

«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
14:00. м. Харків, ПС «Локомотив»
Арбітри:
 Я. Опришко (Кременчук), О. Гопка (Черкаси), А. Швець (Харків) 
Хронометрист: О. Клімова (Харків) 
Спостерігач арбітражу: Г. Гора (Київ) 
Делегат: Є. Петраков (Суми) 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 11 27
2 ХІТ (Київ) 12 25
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 25
4 Енергія (Львів) 12 25
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 12 17
6 АФФК Суми (Суми) 12 11
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 12 11
8 ІнБев (Житомир) 11 9
9 Сокіл (Хмельницький) 11 9
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 13 7
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!