Favbet Екстра-ліга 2020/2021: призначення арбітрів на матчі п'ятого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки п'ятого туру Favbet Екстра-ліги 2020/2021.

19 вересня

«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) – «ІнБев» (Житомир)
12:00. м. Сєвєродонецьк, Льодовий ПС
Арбітри:
 О. Фесенко (Харків), І. Дудінов (Дніпро), А. Духан (Луганська обл.)  
Хронометрист: Ю. Змієвська (Луганська обл.)  
Спостерігач арбітражу: В. Олійник (Київ)
Делегат: Ю. Кравченко (Луганська обл.) 

«Сокіл» (Хмельницький) – «ХІТ» (Київ) 
12:00. м. Хмельницький, СК ГУНП
Арбітри:
 Я. Вовчок (Івано-Франківськ), О. Макаренко (Радомишль), Д. Божко (Хмельницький) 
Хронометрист: Ю. Жмурко (Хмельницький)  
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів) 
Делегат: Д. Руденко (Вінниця) 

«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – АФФК «Суми» (Суми)
12:00. м. Харків, ПС «Локомотив»
Арбітри:
 А. Ноєв (Запоріжжя), М. Нечипуренко (Кривий Ріг), Д. Чумак (Харків) 
Хронометрист: О. Клімова (Харків) 
Спостерігач арбітражу: О. Банасько (Київська обл.) 
Делегат: І. Шишка (Харків) 

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Енергія» (Львів)
13:00. м. Рівне, ДЮСШ №4
Арбітри:
 Д. Куций (Харків), О. Плахов (Чернівці)​, В. Дзюра (Рівне)
Хронометрист: В. Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу: В. Кузьменко (Київ) 
Делегат: Д. Пашкевич (Рівне)

«Продексім» (Херсон) – «Ураган» (Івано-Франківськ) 
13:30. м. Херсон, ХВУФК
Арбітри:
Є. Гордієнко (Одеса), Є. Диннік (Харків), С. Черноусов (Херсон)
Хронометрист: Л. Ягупов (Херсон)​
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро) 
Делегат: В. Скарлат (Миколаїв) 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 9 24
2 Енергія (Львів) 9 19
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 8 16
4 ХІТ (Київ) 7 15
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 9 10
6 Моноліт-Viva Cup (Харків) 9 10
7 ІнБев (Житомир) 9 8
8 АФФК Суми (Суми) 8 7
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 6
10 Сокіл (Хмельницький) 9 6
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!