Favbet Екстра-ліга 2020/2021: призначення арбітрів на матчі-відповіді 1/4 фіналу плей-офф

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на повторні поєдинки 1/4 фіналу плей-офф Favbet Екстра-ліги 2020/2021.

19 (за потреби - 20) березня

«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
14:00. м. Харків, ПС «Локомотив»
Арбітри:
А. Ноєв (Запоріжжя), Д. Дудка (Обухів), Д. Чумак (Харків)
Хронометрист: Р. Семено (Харків)​
Спостерігач арбітражу: В. Кузьменко (Київ) 
Делегат: І. Шишка (Харків) 

20 (за потреби - 21) березня

«ІнБев» (Житомир) – «ХІТ» (Київ)
12:00. м. Житомир, ФОК
Арбітри:
С. Ключник (Миколаїв), В. Дзюра (Рівне), О. Макаренко (Радомишль)
Хронометрист: В. Тарасюк (Житомир)  
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро) 
Делегат: В. Таран (Житомир)

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Енергія» (Львів)
13:00. м. Рівне, ДЮСШ №4
Арбітри:
Д. Куций, А. Швець, О. Фесенко (всі – Харків)
Хронометрист: В. Самков (Рівне)​
Спостерігач арбітражу: В. Олійник (Київ) 
Делегат: Д. Пашкевич (Рівне)   

АФФК «Суми» (Суми) – «Продексім» (Херсон)
13:00. м. Суми, СК СДПУ
Арбітри:
 Л. Жиронкін (Київ), О. Білащенко (Чернігів), О. Єлшанський (Суми) 
Хронометрист: А. Савельєв (Суми)  
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів) 
Делегат: Є. Петраков (Суми)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!