Чемпіонат України 60+, Кубок України 50+. Результати матчів першого ігрового дня

Пропонуємо вашій увазі результати поєдинків першого ігрового дня Кубка України серед ветеранів 50+ та чемпіонату України серед ветеранів 60+, які проходять на Одещині.

Спорткомплекс «Black Sea-PSV»

Чемпіонат України 60+:

Група D

«Гарант» (Кременчуцький р-н) – «Синявське» (Київська обл.) – 1:1
«Енергія» (Львів) – «Медіана» (Мелітополь) – 0:2
«Медіана» (Мелітополь) – «Гарант» (Кременчуцький р-н) – 0:2
«Синявське» (Київська обл.) – «Енергія» (Львів) – 0:1

Кубок України 50+:

​Група А

«Баварія-ЗАЕС» (Енергодар) – «ВСВ» (Кодима) – 4:1
«Syngenta- Базис» (Умань) – «БудZона» (Черкаси) – 4:0
«Рівнестандарт» (Рівне) – «Локомотив» (Лиман) – 2:3
«ВСВ» (Кодима) – «Syngenta- Базис» (Умань) – 0:10
«Локомотив» (Лиман) – «Баварія-ЗАЕС» (Енергодар) – 3:0
«БудZона» (Черкаси) – «Рівнестандарт» (Рівне) – 1:4

​Група В

«Чорне море» (Одеса) – «Хлібодар» (Сумська обл.) – 2:0
«ТВД» (Львів) – «Благовіст» (Ніжин) – 5:0
«Енергія +» (Нова Каховка) – «Чорне море» (Одеса) – 2:5
«Благовіст» (Ніжин) – «Хлібодар» (Сумська обл.) – 1:1
«Енергія +» (Нова Каховка) – «ТВД» (Львів) – 0:3

Спорткомплекс «Обленерго»

Чемпіонат України 60+:

Група А

«Ветеран Бахмут» (Бахмут) – «Дзержинець» (Кам'янське) – 2:3
АФ «Кодима» (Кодима) – «Славутич» (Василівка) – 3:0
«Славутич» (Василівка) – «Ветеран Бахмут» (Бахмут) – 1:10
«Дзержинець» (Кам'янське) – АФ «Кодима» (Кодима) – 0:0

Група В

«Чорне море» (Одеса) – «Смілаенерго» (Сміла) – 0:0
«Київ» (Київ) – «Хортиця» (Запоріжжя) – 1:3
«Хортиця» (Запоріжжя) – «Чорне море» (Одеса) – 1:4
«Смілаенерго» (Сміла) – «Київ» (Київ) – 0:0

Група С

«Комунар» (Харків) – «Фортеця» (Кам'янець-Подільський) – 3:1
«Ніколь-Технологія» (Суми) – «Базис» (Умань) – 3:0
«Динамо» (Приморськ) – «Комунар» (Харків) – 0:3
«Базис» (Умань) – «Фортеця» (Кам'янець-Подільський) – 0:6
«Динамо» (Приморськ) – «Ніколь-Технологія» (Суми) – 2:5

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 4 8
2 ХІТ (Київ) 4 8
3 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 4 7
4 Продексім (Херсон) 4 7
5 Енергія (Львів) 4 7
6 Viva Cup (Харків) 3 3
7 АФФК Суми (Суми) 3 3
8 Сокіл (Хмельницький) 3 1
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 0
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Леонас-Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!