Чемпіонат України серед ветеранів 50+. Результати матчів першого етапу

5-6 лютого у Кам’янці-Подільському відбулися матчі першого етапу чемпіонату України серед ветеранів 50+. Пропонуємо вашій увазі результати всіх зіграних поєдинків і поточну турнірну таблицю.

5-те лютого

«Рівнестандарт» – «Чорне море» – 0:3
«Балта» – «Гарант» – 1:2
«Авангард» – «Тинь» – 2:1
«Союз-ХСС» – «Фортеця» – 0:2
«Локомотив» – «Енергія +» – 2:0
«Лабіринт» – «Чорне море» – 0:5
«ТВД» – «Балта» – 3:0
«Гарант» – «Авангард» – 2:1
«Енергія +» – «Рівнестандарт» – 0:5
«Тинь» – «Союз-ХСС» – 3:2
«ТВД» – «Локомотив» – 3:2
«Лабіринт» – «Фортеця» – 0:5

6-те лютого

«Локомотив» – «Тинь» – 3:0
«Лабіринт» – «Рівнестандарт» – 0:4
«Тинь» – «ТВД» – 1:5
«Енергія +» – «Гарант» – 1:2
«ТВД» – «Лабіринт» – 2:0
«Локомотив» – «Чорне море» – 0:3
«Фортеця» – «Гарант» – 1:4
«Енергія +» – «Авангард» – 0:4
«Чорне море» – «Союз-ХСС» – 2:0
«Балта» – «Рівнестандарт» – 0:1
«Союз-ХСС» – «Авангард» – 2:0
«Фортеця» – «Балта» – 2:3

Турнірна таблиця

1. «Чорне море» (Одеса) – 12 очок (+13)
2. «ТВД» (Львів) – 12 очок (+7)
3. «Гарант» (Полтавська обл.) – 12 очок (+6)
4. «Рівнестандарт» (Рівне) – 9 очок
5. «Авангард» (Новоград-Волинський, Житомирська обл.) – 6 очок (+2)
6. «Локомотив» (Лиман, Донецька обл.) – 6 очок (+1)
7. «Фортеця» (Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.) – 6 очок (0)
8. «Союз-ХСС» (Донецьк-Харків) – 3 очки (-3)
9. «Балта» (Балта, Одеська обл.) – 3 очки (-4)
10. «Тинь» (Южноукраїнськ, Миколаївська обл.) – 3 очки (-7)
11. «Енергія +» (Нова Каховка, Херсонська обл.) – 0 очок (-12)
12. «Лабіринт» (Світловодськ, Кіровоградська обл.) – 0 очок (-13)

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!