У Кам’янці-Подільському відбудеться перший етап чемпіонату України серед ветеранів 50+

5-6 лютого у Кам’янці-Подільському розпочнеться цьогорічний розіграш чемпіонату України серед ветеранів 50+. За його форматом на матчі першого етапу приїдуть всі 12 команд, а далі розіграш турніру відбуватиметься таким чином: другий етап пройде у трьох містах (Балта, Полтава і Рівне), де 12 команд будуть розбиті на групи по чотири учасники за географічним принципом. Фінальна частина чемпіонату пройде у червні у спорткомплексі «Black Sea-PSV» (с. Крижанівка, Одеська обл.)

Учасники:

«Союз-ХСС» (Донецьк-Харків)
«Фортеця» (Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.)
«Локомотив» (Лиман, Донецька обл.)
«Енергія +» (Нова Каховка, Херсонська обл.)
«ТВД» (Львів)
«Лабіринт» (Світловодськ, Кіровоградська обл.)
«Тинь» (Южноукраїнськ, Миколаївська обл.)
«Гарант» (Полтавська обл.)
«Чорне море» (Одеса)
«Балта» (Балта, Одеська обл.)
«Авангард» (Новоград-Волинський, Житомирська обл.)
«Рівнестандарт» (Рівне)

Розклад матчів першого етапу

5-те лютого

12:00. «Рівнестандарт» – «Чорне море»
12:45. «Балта» – «Гарант»
13:30. «Авангард» – «Тинь»
14:15. «Союз-ХСС» – «Фортеця»
15:00. «Локомотив» – «Енергія +»
15:45. «Лабіринт» – «Чорне море»
16:30. «ТВД» – «Балта»
17:15. «Гарант» – «Авангард»
18:00. «Енергія +» – «Рівнестандарт»
18:45. «Тинь» – «Союз-ХСС»
19:30. «ТВД» – «Локомотив»
20:15. «Лабіринт» – «Фортеця»

6-те лютого

09:00. «Локомотив» – «Тинь»
09:45. «Лабіринт» – «Рівнестандарт»
10:30. «Тинь» – «ТВД»
11:15. «Енергія +» – «Гарант»
12:00. «ТВД» – «Лабіринт»
12:45. «Локомотив» – «Чорне море»
13:30. «Фортеця» – «Гарант»
14:15. «Енергія +» – «Авангард»
15:00. «Чорне море» – «Союз-ХСС»
15:45. «Балта» – «Рівнестандарт»
16:30. «Союз-ХСС» – «Авангард»
17:15. «Фортеця» – «Балта»

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!