Favbet Кубок України 2020/2021: призначення арбітрів на матчі-відповіді 1/8 фіналу

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на повторні поєдинки 1/8 фіналу Favbet Кубка України 2020/2021.

6 лютого

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «ІнБев» (Житомир)
12:00. м. Івано-Франківськ, КФВ
Арбітри:
 Олег Дуцяк, Орест Дуцяк (обидва – Дрогобич), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)
Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ)  
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів)

«Хмельницькі Делікатеси» (Хмельницький) – «Гепард» (Харків) 
12:00. м. Хмельницький, СК ГУНП
Арбітри:
 Я. Сторожук, В. Болізюк (обидва – Львів), Д. Божко (Хмельницький) 
Хронометрист: Ю. Жмурко (Хмельницький)  
Спостерігач арбітражу: В. Фурман (Чернівці)

«ELDORADO» (Київ) – АФФК «Суми» (Суми)
12:45. м. Київ, СК КПІ
Арбітри:
 О. Білащенко (Чернігів), О. Гопка (Черкаси), С. Федорченко (Київ)
Хронометрист: С. Величко (Київ)  
Спостерігач арбітражу: М. Зубко (Черкаси)

«Inter» (Донецьк) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка)
13:30. м. Київ, «GYMMAXX-Arena»
Арбітри:
 О. Фесенко (Харків), Ю. Кондратьєв (Житомир), В. Бородін (Київ) 
Хронометрист: В. Лозинський (Київ)   
Спостерігач арбітражу: С. Єщенко (Бровари)

«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – «Сокіл» (Хмельницький) 
14:00. м. Харків, ПС «Локомотив»
Арбітри:
 А. Духан (Луганська обл.), М. Нечипуренко (Кривий Ріг), А. Швець (Харків)
Хронометрист: О. Клімова (Харків) 
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро)

«Budmonster» (Київ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
15:15. м. Київ, СК КПІ
Арбітри:
 О. Сидорук (Вінниця), Я. Опришко (Кременчук), Д. Дудка (Обухів)
Хронометрист: С. Величко (Київ)   
Спостерігач арбітражу: О. Шабан (Суми)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!