Favbet Кубок України 2020/2021: призначення арбітрів на перші матчі 1/8 фіналу

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на стартові поєдинки 1/8 фіналу Favbet Кубка України 2020/2021.

16 січня

«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «ХІТ» (Київ)
11:00. м. Запоріжжя, ПС «ЗАБ»
Арбітри:
 І. Дудінов, І. Андрєєв, К. Кандибей (всі – Дніпро)
Хронометрист: В. Беляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро)

«ІнБев» (Житомир) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
12:00. м. Житомир, ФОК
Арбітри:
 Р. Лутій, Д. Каркаєв (обидва – Київ), О. Макаренко (Радомишль)
Хронометрист: В. Тарасюк (Житомир)  
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

«Сокіл» (Хмельницький) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків)
12:00. м. Хмельницький, СК ГУНП
Арбітри:
 Я. Вовчок (Івано-Франківськ), О. Плахов (Чернівці), Д. Божко (Хмельницький)
Хронометрист: Ю. Жмурко (Хмельницький) 
Спостерігач арбітражу: С. Дребужан (Мукачево)

«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) – «Inter» (Донецьк)
12:00. м. Сєвєродонецьк, Льодовий ПС
Арбітри:
 Д. Дудка (Обухів), Р. Гейло (Біла Церква), А. Духан (Луганська обл.) 
Хронометрист: А. Федоріщев (Луганська обл.)   
Спостерігач арбітражу: О. Король (Донецька обл.)

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Budmonster» (Київ)
13:00. м. Рівне, ДЮСШ №4
Арбітри:
 О. Хомич (Луцьк), В. Гарасимків (Ковель), В. Дзюра (Рівне)
Хронометрист: В. Самков (Рівне)  
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів)

АФФК «Суми» (Суми) – «ELDORADO» (Київ)
13:00. м. Суми, СК СДПУ
Арбітри:
 Я. Опришко (Кременчук), С. Ващук (Харків), М. Мисловська (Суми)
Хронометрист: А. Фісенко (Суми)  
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

«Гепард» (Харків) – «Хмельницькі Делікатеси» (Хмельницький)
13:30. м. Харків, СК «Каразінський»
Арбітри:
 О. Єлшанський, А. Савельєв (обидва – Суми), А. Швець (Харків) 
Хронометрист: А. Грінченко (Харків)  
Спостерігач арбітражу: С. Тулєпов (Кременчук)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 5 15
2 IMS-НУХТ (Київ) 5 9
3 Університет Драгоманова (Київ) 4 3
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 4 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 5 9
3 Албанія 5 3
4 Данія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!