Favbet Кубок України: результати стартових матчів першого попереднього етапу

Пропонуємо вашій увазі результати дебютних матчів першого попереднього етапу Favbet Кубка України 2020/2021.

«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Карбон» (Черкаси) – 5:5 (1:3)
14 жовтня, 18:30. м. Запоріжжя, ПС ЗАБ
Голи:
Кирило Корешков (19, 32, 36), Володимир Тесля (26), Антон Гай (36) – Дмитро Проценко (10, 13, 15), Олександр Колос (22, 39)
Попередження: Володимир Тесля (7), Юрій Павлов (9), Владислав Швиденко (22), Кирило Корешков (33) – Антон Матвієнко (16)

«Нікма» (Запоріжжя) – «ДДХ» (Дніпро) – 2:1 (2:1)
15 жовтня, 18:30. м. Запоріжжя, ПС ЗАБ
Голи:
Дмитро Харченко (16), Михайло Трубаров (20 – з дабл-пен.) – Радислав Люлька (9)
Попередження: Микита Головко (34 – «Нікма»)

«Галицька здоба» (Львів) – «Рівнестандарт-ДЮСШ №4» (Рівне) – 3:6 (2:3)
17 жовтня, м. Львів, ПС «Галичина»
Голи: Олег Палюх (11), Юрій Голубка (15 – з пен.), Володимир Бобилєв (29) – Дмитро Скибчик (3), Артем Мартиненко (6), Дмитро Жовтун (14, 36), Владислав Гарбарук (32), Павло Дармовіс (40)
Попередження: Ігор Пунда (7), Юрій Голубка (23, обидва – «Галицька здоба»)

«Юрінновація» (Київ) – «Гепард» (Харків) – 2:11 (1:5)
17 жовтня, 12:30. м. Київ, СК КПІ
Голи: Сергій Студенецький (7), Олександр Грищенко (24) – Сергій Зінченко (3), Володимир Лоншаков (6), Олександр Поживотько (7), Юрій Петренко (11, 22), Артем Піддубний (18), Андрій Дуплій (33), Олександр Іванов (35, 38), Олексій Волобуєв (37), Михайло Мазун (39)
Попередження: Олександр Костенко (26) – Олександр Поживотько (34)

«Теремно Хліб» (Луцьк) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – 2:2 (1:1)
17 жовтня, м. Луцьк, СК «Адреналін Сіті»
Голи: Роман Іваніцький (6 – автогол, 13), Дмитро Бурковський (36) – Андрій Ткачук (23)
Попередження: Юрій Шаула (37 – «Теремно Хліб»)

«Інтер» (Донецьк) – «Яско» (Вінниця) – 2:1 (0:0)
17 жовтня,  м. Київ, СК «Gymmaxx Arena»
Голи: Євген Яблонько (21), Сергій Степаненко (30) – Владислав Васалатій (23)
Попередження: Євген Яблонько (21) – Владислав Степанюк (8), Фелікс Міранда (22), Артем Барібан (30)
Вилучення: Фелікс Міранда (28 – друга ЖК)
Нереалізований пенальті: Вадим Дробашко (6 – «Інтер»)

«Бастіон» (Львів) – «Любарт» (Луцьк) – 2:2 (2:0)
17 жовтня, м. Львів, ПС «Галичина»
Голи: Віталій Багряк (4), Володимир Гриник (19) – Владислав Сизик (21, 26)
Попередження: Віталій Багряк (40) – Володимир Баденчук (19), Владислав Сизик (34)

«BudmonsteR» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни) – 2:2 (2:2)
18 жовтня, м. Київ, СК КПІ
Голи: Павло Химяк (2, 14) – Дмитро Баранник (6), Антон Кончаков (11)
Попередження: Олексій Прокопчук (32), Валерій Гайван (39, обидва – «Рятувальник»)
Нереалізований дабл-пенальті: Дмитро Войтенко (17 – «BudmonsteR»)

«Геологія» (Кременчук) – «Сервіс-Люкс» (Суми) – 13:1 (3:0)
18 жовтня, м. Кременчук, СК «Політехнік»
Голи: Дмитро Лавський (4, 10, 21), Євгеній Данилейко (13, 25, 28, 33, 34 – з дабл-пен.), Сергій Аліфанов (27), Ілля Юрченко (29), Ярослав Ботвинко (31), Ярослав Голубенко (36) – Руслан Якименко (35), Вадим Зеленський (40 – автогол)
Попередження: Денис Манченко (32), Ваге Саркісян (39) – Вадим Зеленський (13), Дмитро Грищенко (31)
Нереалізований пенальті: Віталій Костиренко (31 – «Геологія»)
Нереалізовані дабл-пенальті: Ярослав Голубенко (36), Дмитро Лавський (38, обидва – «Геологія»)

«Ельдорадо» (Київ) – «SKIDKA» (Київ) – 3:3 (0:2)
18 жовтня, м. Київ, СК КПІ
Голи: Ігор Фещенко (31 – з пен., 32, 35) – Юрій Щериця (7, 19), Максим Войток (33)
Попередження: Андрій Омельченко (11), Олександр Шамотій (17) – Віталій Гавриленко (17), Юрій Щериця (28)
Вилучення: Віталій Гавриленко (29 – друга ЖК), Віктор Цой (38, обидва – «SKIDKA»)
Нереалізовані дабл-пенальті: Андрій Мельник (32) – Юрій Щериця (20)

«Городенка» (Городенка) – «Хмельницькі Делікатеси» (Хмельницький) – 0:5*
* команді «Городенка» зараховано технічну поразку

«Human» (Дніпро) – «АРПИ» (Донецьк)
31 жовтня. 13:00, м. Дніпро, СК УДХТУ

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 12 30
2 ХІТ (Київ) 12 25
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 25
4 Енергія (Львів) 12 25
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 12 17
6 Моноліт-Viva Cup (Харків) 13 14
7 АФФК Суми (Суми) 12 11
8 ІнБев (Житомир) 12 9
9 Сокіл (Хмельницький) 12 9
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 13 7
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!