Кубок України 2019/2020: призначення арбітрів на матчі-відповіді першого попереднього етапу

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі-відповіді першого попереднього етапу Кубка України.

31 жовтня

«Галицька Здоба» (Львів) – «Максимус» (Львів)
Арбітри:
 П. Липецький, Т. Дем'янчук (обидва – Івано-Франківськ), Т. Козак (Львів)
Хронометрист: Орест Дуцяк (Дрогобич)
Спостерігач арбітражу: Р. Проць (Дрогобич)

1 листопада

«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Рівнестандарт» (Рівне)
Арбітри:
 А. Кузьмін, Т. Козак (обидва – Львів), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ) 
Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ) 
Спостерігач арбітражу: В. Фурман (Чернівці)

«Сумихімпром-СДПУ» (Суми) – «Symbol» (Харків)
Арбітри:
 О. Білащенко (Чернігів), Д. Каркаєв (Київ), А. Савельєв (Суми) 
Хронометрист: М. Мисловська (Суми)
Спостерігач арбітражу: О. Шабан (Суми)

«Любарт» (Луцьк) – «Лідер» (Чернівці)
Арбітри:
 Я. Сторожук, В. Болізюк (обидва – Львів), О. Хомич (Луцьк) 
Хронометрист: В. Гарасимків (Ковель)
Спостерігач арбітражу: Р. Матвіюк (Луцьк)

2 листопада

«ДЕ Трейдінг» (Миколаївка) – «Геологія» (Кременчук)
Арбітри:
 А. Духан, А. Федоріщев (обидва – Луганська обл.), О. Бондаренко (Донецька обл.) 
Хронометрист: Д. Старков (Донецька обл.)
Спостерігач арбітражу: І. Аладін (Луганська обл.)

«Рятувальник» (Ромни) – «Viva Cup» (Харків)
Арбітри:
 Я. Опришко, А. Звягінцев (обидва – Кременчук), О. Єлшанський (Суми) 
Хронометрист: А. Фісенко (Суми)
Спостерігач арбітражу: В. Фролов (Київ)

3 листопада

«ДДХ» (Дніпро) – «Бердянськ» (Бердянськ)
Арбітри:
 М. Нечипуренко (Кривий Ріг), К. Кандибей (Дніпро), І. Дудінов (Дніпро) 
Хронометрист: І. Андрєєв (Дніпро) 
Спостерігач арбітражу: С. Туржанський (Запоріжжя)

«Володимир» (Тиврів) – «Manzana-2TK» (Київ)
Арбітри:
 О. Плахов (Чернівці), О. Макаренко (Житомир), С. Сидорук (Вінниця)
Спостерігач арбітражу: М. Подраний (Житомир)

«Юрінновація» (Київ) – «Skidka» (Київ)
Арбітри:
 М. Кравченко, В. Бородін (обидва – Київ), О. Нагорний (Київ) 
Хронометрист: В. Лозинський (Київ)
Спостерігач арбітражу: С. Єщенко (Київська обл.)

«Core Value» (Львів) – «Яско» (Вінниця)
Арбітри:
 Д. Дудка (Київська обл.), Олег Дуцяк (Дрогобич), А. Кузьмін (Львів)
Хронометрист: Т. Козак (Львів)​
Спостерігач арбітражу: А. Лютий (Львів)

5 листопада

«Human» (Дніпро) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) 
Арбітри:
 С. Черноусов (Херсон), А. Ноєв (Запоріжжя), І. Андрєєв (Дніпро) 
Хронометрист: І. Дудінов (Дніпро) 
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро)

«IнБев-2» (Житомир) – «Черкаси» (Черкаси)
Арбітри:
 О. Сидорук, М. Слободянюк (обидва – Вінниця), О. Макаренко (Радомишль) 
Хронометрист: М. Подраний (Житомир)
Спостерігач арбітражу: М. Чубінський (Київ)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!