Кубок України: підсумки поєдинків першого попереднього етапу + розклад матчів-відповідей (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Пропонуємо вашій увазі підсумки стартових зустрічей першого попереднього раунду Кубка України та дати матчів-відповідей.

 «Фаворит» (Кривий Ріг) – «Прайд» (Токмак) – 0:5
 «Прайд» (Токмак) – «Фаворит» (Кривий Ріг) – 5:0

«Бердянськ» (Бердянськ) – «ДДХ» (Дніпро) – 6:9
«ДДХ» (Дніпро) – «Бердянськ» – 2:1

«Продексім-2» (Херсон) – «Anserglob» (Херсон) – 3:1
«Anserglob» (Херсон) – «Продексім-2» (Херсон) – 3:4

«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Human» (Дніпро) – 3:0
«Human» (Дніпро) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – 1:1

«Symbol» (Харків) – «Сумихімпром-СДПУ» (Суми) – 3:0
«Сумихімпром-СДПУ» (Суми) – «Symbol» (Харків) – 3:6

«VIVA CUP» (Харків) – «Рятувальник» (Ромни) – 4:3
«Рятувальник» (Ромни) – ​«VIVA CUP» (Харків) – 3:4

«Геологія» (Кременчук) – «ДЕ Трейдінг» (Миколаївка) – 0:5
«ДЕ Трейдінг» (Миколаївка)​ – «Геологія» (Кременчук) – 5:3

«Skidka» (Київ) – «Юрінновація» (Київ) – 6:3
«Юрінновація» (Київ) – «Skidka» (Київ) – 1:5

«Черкаси» (Черкаси) – «ІнБев-2» (Житомир) – 5:5
«ІнБев-2» (Житомир) – «Черкаси» (Черкаси) – 11:2

«Manzana-2TK» (Київ) – «Володимир» (Тиврів) – 4:3
«Володимир» (Тиврів) – ​«Manzana-2TK» (Київ) – 4:4

«Максимус» (Львів) – «Галицька Здоба» (Львів) – 4:1
«Галицька Здоба» (Львів) – ​«Максимус» (Львів) – 2:8

«Лідер» (Чернівці) – «Любарт» (Луцьк) – 2:2
«Любарт» (Луцьк)​ – «Лідер» (Чернівці) – 7:1

«Рівнестандарт» (Рівне) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – 3:5
«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Рівнестандарт» (Рівне) – 6:4

«Яско» (Вінниця) – «Core Value» (Львів) – 7:1
«Core Value» (Львів) – «Яско» (Вінниця) – 2:4

Другий попередній етап:

«Продексім-2» (Херсон) – «Прайд» (Токмак) – 8:2

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 7 19
2 ХІТ (Київ) 7 18
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 7 16
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 7 12
5 ІнБев (Житомир) 7 10
6 Сокіл (Хмельницький) 7 6
7 Енергія (Львів) 7 6
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 7 4
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 8 3
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 9
2 Рятувальник (Ромни) 2 6
3 Володимир (Тиврів) 3 6
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 2 3
5 Продексім-2 (Херсон) 3 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 2 0
7 Черкаси (Черкаси) 3 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!