Кубок України: підсумки поєдинків першого попереднього етапу + розклад матчів-відповідей (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Пропонуємо вашій увазі підсумки стартових зустрічей першого попереднього раунду Кубка України та дати матчів-відповідей.

 «Фаворит» (Кривий Ріг) – «Прайд» (Токмак) – 0:5
 «Прайд» (Токмак) – «Фаворит» (Кривий Ріг) – 5:0

«Бердянськ» (Бердянськ) – «ДДХ» (Дніпро) – 6:9
«ДДХ» (Дніпро) – «Бердянськ» – 2:1

«Продексім-2» (Херсон) – «Anserglob» (Херсон) – 3:1
«Anserglob» (Херсон) – «Продексім-2» (Херсон) – 3:4

«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Human» (Дніпро) – 3:0
«Human» (Дніпро) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – 1:1

«Symbol» (Харків) – «Сумихімпром-СДПУ» (Суми) – 3:0
«Сумихімпром-СДПУ» (Суми) – «Symbol» (Харків) – 3:6

«VIVA CUP» (Харків) – «Рятувальник» (Ромни) – 4:3
«Рятувальник» (Ромни) – ​«VIVA CUP» (Харків) – 3:4

«Геологія» (Кременчук) – «ДЕ Трейдінг» (Миколаївка) – 0:5
«ДЕ Трейдінг» (Миколаївка)​ – «Геологія» (Кременчук) – 5:3

«Skidka» (Київ) – «Юрінновація» (Київ) – 6:3
«Юрінновація» (Київ) – «Skidka» (Київ) – 1:5

«Черкаси» (Черкаси) – «ІнБев-2» (Житомир) – 5:5
«ІнБев-2» (Житомир) – «Черкаси» (Черкаси) – 11:2

«Manzana-2TK» (Київ) – «Володимир» (Тиврів) – 4:3
«Володимир» (Тиврів) – ​«Manzana-2TK» (Київ) – 4:4

«Максимус» (Львів) – «Галицька Здоба» (Львів) – 4:1
«Галицька Здоба» (Львів) – ​«Максимус» (Львів) – 2:8

«Лідер» (Чернівці) – «Любарт» (Луцьк) – 2:2
«Любарт» (Луцьк)​ – «Лідер» (Чернівці) – 7:1

«Рівнестандарт» (Рівне) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – 3:5
«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Рівнестандарт» (Рівне) – 6:4

«Яско» (Вінниця) – «Core Value» (Львів) – 7:1
«Core Value» (Львів) – «Яско» (Вінниця) – 2:4

Другий попередній етап:

«Продексім-2» (Херсон) – «Прайд» (Токмак) – 8:2

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 5 15
2 IMS-НУХТ (Київ) 5 9
3 Університет Драгоманова (Київ) 4 3
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 4 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!