Кубок України: призначення арбітрів на матч-відповідь другого попереднього етапу

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на матч-відповідь другого попереднього етапу Кубка України.

6 грудня 

19:00. «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Manzana-2TK» (Київ)
Арбітри:
 М. Нечипуренко (Кривий Ріг), К. Кандибей (Дніпро), А. Ноєв (Запоріжжя)
Хронометрист: В. Беляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: С. Туржанський (Запоріжжя)

7 грудня 

15:00. «Viva Cup» (Харків) – «Symbol» (Харків)
Арбітри:
 А. Духан, А. Федоріщев (обидва – Луганська обл.), Д. Куций (Харків)
Хронометрист: А. Швець (Харків)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

8 грудня 

13:00. «SKIDKA» (Київ) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ)
Арбітри:
 І. Дудінов, А. Андрєєв (обидва – Дніпро), В. Бородін (Київ)
Хронометрист: В. Лозинський (Київ)
Спостерігач арбітражу: М. Зубко (Черкаси)

14:30. «Любарт» (Луцьк) – «Максимус» (Львів)
Арбітри:
 С. Подворний (Хмельницький), В. Дзюра (Рівне), О. Хомич (Луцьк)
Хронометрист: В. Гарасимків (Ковель)
Спостерігач арбітражу: А. Лютий (Львів)

13 грудня 

«Яско» (Вінниця) – «ІнБев-2» (Житомир)
Арбітри:
 Р. Гейло (Київська обл.), І. Педченко (Одеса), О. Сидорук (Вінниця)
Хронометрист: М. Слободянюк (Вінниця)
Спостерігач арбітражу: Р. Хоботов (Київ)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 40
2 ХІТ (Київ) 16 35
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 34
4 Енергія (Львів) 16 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 17
6 Моноліт-Viva Cup (Харків) 16 15
7 ІнБев (Житомир) 16 15
8 АФФК Суми (Суми) 16 14
9 Сокіл (Хмельницький) 15 12
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 15 10
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!