Кубок України: призначення арбітрів на матч-відповідь другого попереднього етапу

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на матч-відповідь другого попереднього етапу Кубка України.

6 грудня 

19:00. «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Manzana-2TK» (Київ)
Арбітри:
 М. Нечипуренко (Кривий Ріг), К. Кандибей (Дніпро), А. Ноєв (Запоріжжя)
Хронометрист: В. Беляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: С. Туржанський (Запоріжжя)

7 грудня 

15:00. «Viva Cup» (Харків) – «Symbol» (Харків)
Арбітри:
 А. Духан, А. Федоріщев (обидва – Луганська обл.), Д. Куций (Харків)
Хронометрист: А. Швець (Харків)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

8 грудня 

13:00. «SKIDKA» (Київ) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ)
Арбітри:
 І. Дудінов, А. Андрєєв (обидва – Дніпро), В. Бородін (Київ)
Хронометрист: В. Лозинський (Київ)
Спостерігач арбітражу: М. Зубко (Черкаси)

14:30. «Любарт» (Луцьк) – «Максимус» (Львів)
Арбітри:
 С. Подворний (Хмельницький), В. Дзюра (Рівне), О. Хомич (Луцьк)
Хронометрист: В. Гарасимків (Ковель)
Спостерігач арбітражу: А. Лютий (Львів)

13 грудня 

«Яско» (Вінниця) – «ІнБев-2» (Житомир)
Арбітри:
 Р. Гейло (Київська обл.), І. Педченко (Одеса), О. Сидорук (Вінниця)
Хронометрист: М. Слободянюк (Вінниця)
Спостерігач арбітражу: Р. Хоботов (Київ)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 12 34
2 ХІТ (Київ) 13 30
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 26
4 ІнБев (Житомир) 12 18
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 12 17
6 Енергія (Львів) 13 11
7 Сокіл (Хмельницький) 13 10
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 12 8
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 13 7
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 15
2 Володимир (Тиврів) 6 12
3 Рятувальник (Ромни) 5 9
4 Продексім-2 (Херсон) 6 9
5 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 6 6
6 Бердянськ (Бердянськ) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!