Кубок України серед жіночих команд 2020/2021: визначено пари 1/2 фіналу

З 17 по 19 вересня відбулися повторні поєдинки 1/4 фіналу Кубка України серед жіночих команд. Пропонуємо вашій увазі підсумкові результати цієї стадії.

«Леонас-Університет Драгоманова» (Київ) – «Легіон» (Луцьк) – 13:1 (7:1)
Голи:
Марія Васковець (2, 31, 33, 40), Ірина Василюк (6, 34), Анастасія Олексієнко (9, 36), Віра Дятел (13, 18, 23), Олександра Скибіна (15) – Владислава Денисюк (5), Олександра Джафарова (14 – автогол)  

Перший матч: «Легіон» (Луцьк) – «Леонас-Університет Драгоманова» (Київ) – 1:16 

«Багіра-ДЮСШ» (Лиман, Донецька обл.)  «Луганочка» (Луганська обл.) – 9:5 (4:4)
Голи:
Ірина Ковальова (11, 16, 19, 36), Олена Барсова (19), Яна Черенкова (21, 23, 39), Анна Дюбкова (28) – Ірина Гавриш (2, 14, 21), Алла Карпенко (9), Марія Рибнікова (16)
Попередження: Ірина Федотенко (29 – «Луганочка»)

Перший матч: «Луганочка» (Луганська обл.) – «Багіра-ДЮСШ» (Лиман, Донецька обл.) – 5:3

«Новий Львів» (Львів) – «Дніпро» (Черкаси) – 1:11 (1:3)
Голи:
Катерина Іванович (5) – Маргарита Юрасова (3, 8, 26), Діана Музичук (12, 27), Аліна Тищенко (21, 38), Вероніка Волосина (26, 30, 39), Софія Завгородня (38)

Перший матч: «Дніпро» (Черкаси) – «Новий Львів» (Львів) – 18:0 

«Синельникове» (Синельникове, Дніпопетровська обл.) – «ЗХО-Тесла» (Харків) – 0:36 (0:15)
Голи:
Юлія Фаньо (10 – автогол) – Ксенія Бурлаченко (2, 3, 7, 21, 22, 37), Дарина Ткаченко (5, 28, 35), Альона Коваленко (6, 13, 20, 26, 28),  Софія Рубан (11, 12, 16, 30), Яна Дичко (14, 38, 38), Марія Діденко (18, 23, 33, 40, 40), Анастасія Калягіна (18, 25), Владлена Тарасова (19, 30), Христина Степаненко (26), Єлизавета Кузнецова (28, 34, 39, 40)

Перший матч: «ЗХО-Тесла» (Харків) – «Синельникове» (Синельникове, Дніпопетровська обл.) – 26:0

Півфінальні пари виглядають таким чином:

«Багіра-ДЮСШ» (Лиман, Донецька обл.) – «ЗХО-Тесла» (Харків)
«Леонас-Університет Драгоманова» (Київ) – «Дніпро» (Черкаси)

Перші поєдинки 1/2 фіналу відбудуться з 24 по 26 вересня. Матчі-відповіді заплановані на 1-3 жовтня.

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 7 17
2 ХІТ (Київ) 6 14
3 Продексім (Херсон) 6 13
4 Viva Cup (Харків) 6 10
5 Енергія (Львів) 7 9
6 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 6 7
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6 3
8 АФФК Суми (Суми) 6 3
9 Сокіл (Хмельницький) 6 2
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Леонас-Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!