Parimatch Екстра-ліга 2021/2022: призначення офіційних осіб на матчі ігрового тижня

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки вісімнадцятого, а також перенесений матч чотирнадцятого туру туру Parimatch Екстра-ліги сезону 2021/2022.

14-й тур

9-те січня 

«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
12:00. м. Сєвєродонецьк, Льодовий ПС
Арбітри:
Руслан Лутій (Київ), Олександр Макаренко (Радомишль), Артем Федоріщев (Луганська обл.)
Хронометрист: Юлія Змієвська (Луганська обл.)
Спостерігач арбітражу: Юрій Воложенко (Харків)
Делегат: Юрій Кравченко (Київ)

18-й тур

5-те січня 

«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) – «Енергія» (Львів) 
12:00. м. Сєвєродонецьк, Льодовий ПС
Арбітри:
Денис Куций, Андрій Швець (обидва – Харків), Артем Духан (Луганська обл.)
Хронометрист: Юлія Змієвська (Луганська обл.)
Спостерігач арбітражу: Сергій Кравцов (Київ)
Делегат: Юрій Кравченко (Київ)

9-те січня 

«ХІТ» (Київ) – АФФК «Суми» (Суми)
12:00. м. Київ, СК ЦСК ЗСУ
Арбітри:
Ярослав Вовчок, Тарас Дем'янчук (обидва – Івано-Франківськ), Леонід Жиронкін (Київ)
Хронометрист: Володимир Шевер (Київ)​
Спостерігач арбітражу: Олег Іванов (Дніпро)
Делегат: Володимир Гримайло (Київ)​

«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – «Сокіл» (Хмельницький)
13:00. м. Рівне, ДЮСШ №4
Арбітри:
Євген Диннік (Одеса), Денис Чумак (Харків), Володимир Дзюра (Рівне)​
Хронометрист: Віктор Самков (Рівне)​
Спостерігач арбітражу: Василь Кузьменко (Київ) 
Делегат: Денис Пашкевич (Рівне)​

«Продексім» (Херсон) – «Viva Cup» (Харків)
14:00. м. Херсон, ХФСК
Арбітри:
Артем Духан (Луганська обл.), Дмитро Дудка (Обухів), Святослав Ключник (Миколаїв)​
Хронометрист: Леонід Ягупов (Херсон)​
Спостерігач арбітражу: Сергій Стрілецький (Суми) 
Делегат: Микола Комаренко (Херсон)​

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 40
2 ХІТ (Київ) 16 38
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 36
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 16 22
5 Viva Cup (Харків) 16 20
6 Енергія (Львів) 16 18
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 16 14
8 АФФК Суми (Суми) 15 9
9 Сокіл (Хмельницький) 15 6
Команда І О
1 Португалія 1 3
2 Нідерланди 1 3
3 УКРАЇНА 1 0
4 Сербія 1 0
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 6 13
2 Рятувальник (Ромни) 7 11
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 6 11
4 Comfort Life (Буча) 7 10
5 Черкасиобленерго (Черкаси) 6 8
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 6 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 7 15
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 14
3 Любарт (Луцьк) 7 10
4 In.IT (Львів) 7 8
5 КІВС Енергія-2 (Львів) 7 6
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 7 5

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!