Перша ліга 2021/2022: призначення офіційних осіб на матчі третього туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки третього туру Першої ліги сезону 2021/2022.

Зона «Захід»

29 жовтня

«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Любарт» (Луцьк)
15:00. м. Івано-Франківськ, ФОК
Арбітри:
В. Болізюк, Ю. Ткачук (обидва – Львів), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)
Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: А. Лютий (Львів)

30 жовтня

«In.IT» (Львів)  – КІВС «Енергія-2» (Львів) 
16:30. м. Львів, «Боско-Арена»
Арбітри:
Орест Дуцяк (Дрогобич), А. Кузьмін (Львів), М. Герчук (Стрий)
Хронометрист: Б. Лепак (Львів)
Спостерігач арбітражу: С. Дребужан (Мукачево)

«Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4» (Рівне) – «Славута» (Славута) 
16:00. м. Рівне, ДЮСШ №4
Арбітри:
Л. Юзвенко, Ю. Костенко (обидві – Київ), В. Дзюра (Рівне)
Хронометрист: В. Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу: В. Олійник (Київ)

Зона «Схід»

30 жовтня

«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Автомобіліст-Бульвар» (Житомир)
17:00. м. Запоріжжя, ПС «Запоріжалюмінбуд»
Арбітри:
Д. Чумак (Харків), І. Дудінов (Дніпро), А. Ноєв (Запоріжжя)
Хронометрист: В. Беляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро)

«Черкасиобленерго» (Черкаси) – «Рятувальник» (Ромни)
18:00. м. Черкаси, ПС «Будівельник»
Арбітри:
І. Андрєєв, В. Стрижак (обидва – Дніпро), О. Гопка (Черкаси)
Хронометрист: В. Урста (Черкаси)​
Спостерігач арбітражу: С. Єщенко (Бровари)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 13 34
2 ХІТ (Київ) 13 29
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 24
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 11 16
5 Енергія (Львів) 13 14
6 Viva Cup (Харків) 11 11
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 11 10
8 АФФК Суми (Суми) 12 9
9 Сокіл (Хмельницький) 12 6
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 4 10
2 Рятувальник (Ромни) 5 8
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 4 7
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 5 7
5 Comfort Life (Буча) 3 1
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 3 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 5 11
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 5 11
3 In.IT (Львів) 5 7
4 КІВС Енергія-2 (Львів) 5 6
5 Любарт (Луцьк) 5 4
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 5 2

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!