Визначено склад збірної України на матчі групового етапу Євро-2022 проти Данії та Албанії

Головний тренер національної чоловічої збірної України Олександр Косенко оприлюднив склад команди на два поєдинки проти збірної Данії, а також матч з Албанією у рамках групового етапу Євро-2022.

Розширений список:

Воротарі: Кирило Ципун («Продексім»​), Олександр Сухов («ХІТ»​), Назарій-Зеновій Войтович («Енергія»​), Володимир Кардаш («Ураган»​)

Універсали: Сергій Малишко, Михайло Грицина, Тарас Королишин, Микола Грицина (всі – «Сталіца»), Олег Єрьомін («Вітен»), Володимир Разуванов («Динамо»), Михайло Зварич, Ігор Корсун, Петро Шотурма, Дмитро Сорокін (всі – «Продексім»​), Олександр Педяш, Сергій Журба, Євген Сірий, Олександр Школьний (всі – «ХІТ»​), Микола Микитюк, Ярослав Лебідь, Даниіл Абакшин, Віталій Радевич, Артем Фаренюк (всі – «Ураган»​), Тарас Кузь, Мар'ян Пелех (обидва – «Енергія»​).

Склад гравців, які візьмуть участь у НТЗ:

Воротарі: Кирило Ципун («Продексім»​), Олександр Сухов («ХІТ»​), Назарій-Зеновій Войтович («Енергія»​)

Універсали: Сергій Малишко («Сталіца»), Олег Єрьомін («Вітен»), Володимир Разуванов («Динамо»), Михайло Зварич, Ігор Корсун, Петро Шотурма (всі – «Продексім»​), Олександр Педяш, Сергій Журба (обидва – «ХІТ»​), Микола Микитюк, Ярослав Лебідь, Даниіл Абакшин, Артем Фаренюк (всі – «Ураган»​).

Зазначимо, що матчі проти Данії підопічні Олександра Косенка проведуть 7-8 квітня. Поєдинок зі збірною Албанії відбудеться 11 квітня. Місцем проведення цих зустрічей стане запорізький ПС «Юність». Час початку усіх матчів: 19:00.​

Навчально-тренувальний збір напередодні цих поєдинків розпочнеться 4 квітня у Запоріжжі.

Пресслужба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 5 15
2 IMS-НУХТ (Київ) 5 9
3 Університет Драгоманова (Київ) 5 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 5 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!