Вища ліга (жінки) 2021/2022: призначення арбітрів на матчі четвертого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки четвертого туру Вищої ліги серед жіночих команд сезону 2021/2022.

Група 1

11 грудня

«Кобра» (Білокуракине) – «Синельникове» (Синельникове)
12:00. м. Сєвєродонецьк, Льодовий ПС
Арбітри:
 О. Кучерешко, В. Тонконог (обидва – Луганська обл.)  
Спостерігач арбітражу: І. Аладін (Луганська обл.)

«Mezzo-Збірна Харківської області» (Харків) – «Багіра-ДЮСШ» (Лиман)
12:30. м. Золочів, ФОК
Арбітри:
 Ю. Воложенко-мол., А. Колесник (обидва – Харків)  
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

Група 2

10 грудня

«Будстар-НПУ» (Київ) – «Ладомир» (Володимир-Волинський)
14:00. м. Київ, СК НПУ
Арбітри:
 О. Нагорний, С. Василинчик (обидва – Київ)  
Спостерігач арбітражу: М. Чубінський (Київ)

11 грудня

«Дніпро» (Черкаси) – «Новий Львів» (Львів)
14:00. м. Черкаси, СК «Сокіл»
Арбітри:
 О. Гопка, О. Євтушевський (обидва – Черкаси) 
Спостерігач арбітражу: М. Зубко (Черкаси)

«ДЮСШ №1-Збірна м. Хмельницького» (Хмельницький) – «Легіон-Університет» (Луцьк)
15:00. м. Хмельницький, ДЮСШ №1
Арбітри:
 М. Зведенюк, М. Сердюк (обидва – Хмельницький)  
Спостерігач арбітражу: С. Подворний (Хмельницький)

Група 3

10 грудня

«Лідер-Збірна Полтавської області» (Полтавська обл.) – «Збірна Харківської області-Тесла» (Харків)
12:00. м. Гребінка, СК «Локомотив»
Арбітри:
 А. Звягінцев, І. Сухенко (обидва – Кременчук)  
Спостерігач арбітражу: С. Тулєпов (Кременчук)

13 грудня

«Лідер Груп» (Черкаси) – «Бровари-Фенікс» (Бровари)
15:00. м. Черкаси, ПС «Будівельник»
Арбітри:
 О. Євтушевський, П. Михайлюк (обидва – Черкаси) 
Спостерігач арбітражу: М. Зубко (Черкаси)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 40
2 ХІТ (Київ) 16 38
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 36
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 16 22
5 Viva Cup (Харків) 16 20
6 Енергія (Львів) 16 18
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 16 14
8 АФФК Суми (Суми) 15 9
9 Сокіл (Хмельницький) 15 6
Команда І О
1 Португалія 1 3
2 Нідерланди 1 3
3 УКРАЇНА 1 0
4 Сербія 1 0
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 6 13
2 Рятувальник (Ромни) 7 11
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 6 11
4 Comfort Life (Буча) 7 10
5 Черкасиобленерго (Черкаси) 6 8
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 6 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 7 15
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 14
3 Любарт (Луцьк) 7 10
4 In.IT (Львів) 7 8
5 КІВС Енергія-2 (Львів) 7 6
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 7 5

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!