Вища ліги (жінки) 2020/2021: призначення арбітрів на матчі четвертого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки четвертого туру Вищої ліги серед жіночих команд сезону 2020/2021.

Група 1

6 лютого

«Mezzo-Збірна Харківської області» (Харків) – «Збірна Харківської області-Тесла» (Харків) 
11:00. м. Харків, ПС «Локомотив»
Арбітри:
 Ю. Воложенко-мол., Ю. Змієвська (обидва – Харків)
Хронометрист: О. Клімова (Харків)  
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

«Лідер-Збірна Полтавської області» (Полтавська обл.) – ДЮСШ ім. Бутовського (Полтава)
12:00. м. Гребінка, СК «Локомотив»
Арбітри:
 А. Звягінцев, М. Коробко (обидва – Кременчук)
Хронометрист: І. Щеголь (Гребінка)  
Спостерігач арбітражу: С. Тулєпов (Кременчук)

Група 2

5 лютого

КСДЮШОР «Динамо-Тесла-2» (Харків) – «Багіра-КДЮСШ №8» (Лиман)
14:30. м. Харків, СК «Каразінський»
Арбітри:
 C. Ващук, М. Кофанов (обидва – Харків) 
Хронометрист: А. Грінченко (Харків) 
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

6 лютого

«Кобра» (Білокуракине) – «Луганочка» (Луганська обл.)
12:00. м. Сєвєродонецьк, Льодовий ПС
Арбітри:
 А. Федоріщев, О. Кучерешко (обидва – Луганська обл.) 
Спостерігач арбітражу: І. Аладін (Луганська обл.)

Група 3

6 лютого

«Фенікс» (Київ) – «IMS-НУХТ» (Київ)
14:30. м. Київ, СК КНУБіА
Арбітри:
 Р. Гейло, Ю. Бабушкін (обидва – Біла Церква)
Хронометрист: В. Вознесенська (Київ)  
Спостерігач арбітражу: Г. Гора (Київ)

Група 4

5 лютого

«Легіон» (Луцьк) – «Ладомир» (Володимир-Волинський)
14:00. м. Луцьк, СК «Адреналін-Сіті»
Арбітри:
 Н. Бас, Р. Алексюк (обидва – Луцьк)
Хронометрист: О. Джафарова (Луцьк) 
Спостерігач арбітражу: Р. Матвіюк (Луцьк)

6 лютого

«Кобра-НПУ» (Київ) – «ДЮСШ №1-Збірна Хмельницької області» (Хмельницький)
15:00. м. Київ, СК НПУ
Арбітри:
 Ю. Костенко, Л. Юзвенко (обидва – Київ)
Хронометрист: М. Попаденко (Київ) 
Спостерігач арбітражу: В. Олійник (Київ)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!