Вища ліги (жінки) 2020/2021: призначення арбітрів на матчі другого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки другого туру Вищої ліги серед жіночих команд сезону 2020/2021.

Група 1

7 грудня

«Збірна Харківської області-Тесла» (Харків) – ДЮСШ ім. Бутовського (Полтава)
12:30. м. Харків, СК «Каразінський»
Арбітри:
 М. Кофанов, Ю. Воложенко-мол. (обидва – Харків)
Хронометрист: А. Грінченко (Харків)  
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

«Mezzo-Збірна Харківської області» (Харків) – «Лідер-Збірна Полтавської області» (Полтавська обл.)
14:00. м. Харків, ПС «Локомотив»
Арбітри:
 А. Колесник, О. Крапивин (обидва – Харків)
Хронометрист: Р. Семенів (Харків)  
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

Група 2

4 грудня

«Кобра» (Білокуракине) – КСДЮШОР «Динамо-Тесла-2» (Харків)
12:00. м. Сєвєродонецьк, Льодовий ПС
Арбітри:
 А. Федоріщев (Луганська обл.), Ю. Змієвська (Харків) 
Спостерігач арбітражу: І. Аладін (Луганська обл.)

7 грудня

«Луганочка» (Луганська обл.) – «Багіра-КДЮСШ №8» (Лиман)
12:00. м. Харків, ПС «Локомотив»
Арбітри:
 А. Курят, Б. Комар (обидва – Харків) 
Хронометрист: Р. Семенів (Харків) 
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

Група 3

4 грудня

«Дніпро» (Черкаси) – «IMS-НУХТ» (Київ)
14:00. м. Черкаси, СК «Сокіл»
Арбітри:
 О. Гопка, О. Євтушевський (обидва – Черкаси)
Хронометрист: М. Кінішенко (Черкаси)  
Спостерігач арбітражу: М. Зубко (Черкаси)

Група 4

6 грудня

«Ладомир» (Володимир-Волинський) – «ДЮСШ №1-Збірна Хмельницької області» (Хмельницький)
15:00. м. Володимир-Волинський, СК «Олімп»
Арбітри:
 Н. Бас, О. Леончук (обидва – Луцьк)
Хронометрист: О. Вітюк (Луцьк) 
Спостерігач арбітражу: Р. Матвіюк (Луцьк)

7 грудня

«Легіон» (Луцьк) – «Кобра-НПУ» (Київ)
16:00. м. Луцьк, СК «Адреналін-Сіті»
Арбітри:
 М. Попко, А. Хомич (обидва – Луцьк)
Хронометрист: О. Джафарова (Луцьк) 
Спостерігач арбітражу: В. Журибіда (Луцьк)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 17 43
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 17 37
3 ХІТ (Київ) 17 35
4 Енергія (Львів) 17 32
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 17 18
6 Кардинал-Рівне (Рівне) 17 17
7 ІнБев (Житомир) 17 16
8 АФФК Суми (Суми) 17 15
9 Сокіл (Хмельницький) 16 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 16 10
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!