Вища ліга (жінки) 2018/2019. 1 тур
FT IMS-НУХТ (Київ) 1-0 Збірна Харківської області-Тесла (Харків)
FT ПЗМС (Полтава) 13-2 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
FT Будстар-НПУ (Київ) 5-2 AFC 5G (Київ)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 2 тур.
FT Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 3-1 ПЗМС (Полтава)
FT AFC 5G (Київ) 1-5 IMS-НУХТ (Київ)
FT Будстар-НПУ (Київ) 4-4 Ладомир (Вол.-Волинський)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 3 тур.
FT IMS-НУХТ (Київ) 3-2 Ладомир (Вол.-Волинський)
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 0-20 Збірна Харківської області-Тесла (Харків)
FT ПЗМС (Полтава) 6-1 AFC 5G (Київ)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 4 тур.
FT Будстар-НПУ (Київ) 2-3 IMS-НУХТ (Київ)
FT AFC 5G (Київ) 5-8 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 1-6 Збірна Харківської області-Тесла (Харків)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 5 тур
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 2-4 Ладомир (Вол.-Волинський)
FT ПЗМС (Полтава) 1-2 Будстар-НПУ (Київ)
FT Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6-1 AFC 5G (Київ)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 6 тур.
FT Будстар-НПУ (Київ) 12-2 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
FT IMS-НУХТ (Київ) 4-1 ПЗМС (Полтава)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 7-й тур.
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 4-6 ПЗМС (Полтава)
FT Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 3-0 Будстар-НПУ (Київ)
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 1-10 IMS-НУХТ (Київ)
FT AFC 5G (Київ) 5-3 Ладомир (Вол.-Волинський)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 14-ий тур
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 9-5 AFC 5G (Київ)
FT IMS-НУХТ (Київ) 5-0 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
FT Будстар-НПУ (Київ) 7-3 Збірна Харківської області-Тесла (Харків)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 8-ий тур
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 1-13 ПЗМС (Полтава)
FT Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 1-1 IMS-НУХТ (Київ)
FT AFC 5G (Київ) 0-6 Будстар-НПУ (Київ)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 9-й тур
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 6-9 Будстар-НПУ (Київ)
FT IMS-НУХТ (Київ) 6-1 AFC 5G (Київ)
FT ПЗМС (Полтава) 3-5 Збірна Харківської області-Тесла (Харків)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 10-й тур
FT Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 17-0 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 2-5 IMS-НУХТ (Київ)
FT AFC 5G (Київ) 1-10 ПЗМС (Полтава)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 11-й тур
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 4-6 AFC 5G (Київ)
FT ПЗМС (Полтава) 6-2 Ладомир (Вол.-Волинський)
FT IMS-НУХТ (Київ) 3-2 Будстар-НПУ (Київ)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 12-й тур
FT AFC 5G (Київ) 1-2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків)
FT Будстар-НПУ (Київ) 2-0 ПЗМС (Полтава)
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 10-4 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 13-й тур
FT Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 5-0 Ладомир (Вол.-Волинський)
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 0-12 Будстар-НПУ (Київ)
FT ПЗМС (Полтава) 3-3 IMS-НУХТ (Київ)
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 10 24
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 19
3 Енергія (Львів) 9 19
4 ХІТ (Київ) 8 18
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 10 13
6 Моноліт-Viva Cup (Харків) 9 10
7 ІнБев (Житомир) 10 8
8 АФФК Суми (Суми) 8 7
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 10 6
10 Сокіл (Хмельницький) 9 6
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!