Екстра-ліга 2018/2019. Другий етап. 1-й тур
FT Продексім (Херсон) 10-0 Енергія (Львів)
FT ХІТ (Київ) 6-1 Титан (Покровське)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 7-1 Кардинал-Рівне (Рівне)
Екстра-ліга 2018/2019. Другий етап. 2-й тур.
FT Титан (Покровське) 0-5 Енергія (Львів)
FT ХІТ (Київ) 1-2 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 0-7 Продексім (Херсон)
Екстра-ліга 2018/2019. Другий етап. 3-й тур
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 5-0 Титан (Покровське)
FT Енергія (Львів) 2-2 Кардинал-Рівне (Рівне)
FT Продексім (Херсон) 3-1 ХІТ (Київ)
Екстра-ліга 2018/2019. Другий етап. 4-й тур
FT Титан (Покровське) 0-5 Кардинал-Рівне (Рівне)
FT ХІТ (Київ) 1-1 Енергія (Львів)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 1-2 Продексім (Херсон)
Екстра-ліга 2018/2019. Другий етап. 5-й тур
FT Продексім (Херсон) 5-0 Титан (Покровське)
FT Енергія (Львів) 2-3 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 0-0 ХІТ (Київ)
Екстра-ліга 2018/2019. Другий етап. 6-й тур
FT Титан (Покровське) 0-5 ХІТ (Київ)
FT Енергія (Львів) 3-2 Продексім (Херсон)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 2-5 Ураган (Ів.-Франківськ)
Екстра-ліга 2018/2019. Другий етап. 7-й тур
FT Енергія (Львів) 5-0 Титан (Покровське)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 3-4 ХІТ (Київ)
FT Продексім (Херсон) 5-0 Кардинал-Рівне (Рівне)
Екстра-ліга 2018/2019. Другий етап. 8-й тур
FT Титан (Покровське) 0-5 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT ХІТ (Київ) 3-3 Продексім (Херсон)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 1-0 Енергія (Львів)
Екстра-ліга 2018/2019. Другий етап. 9-й тур
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 5-0 Титан (Покровське)
FT Продексім (Херсон) 5-3 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT Енергія (Львів) 0-4 ХІТ (Київ)
Екстра-ліга 2018/2019. Другий етап. 10-й тур
FT Титан (Покровське) 0-5 Продексім (Херсон)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 5-2 Енергія (Львів)
FT ХІТ (Київ) 3-2 Кардинал-Рівне (Рівне)
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 5 15
2 Енергія (Львів) 5 13
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 5 10
4 ХІТ (Київ) 5 9
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 5 4
7 АФФК Суми (Суми) 5 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 4
9 Сокіл (Хмельницький) 5 4
10 Кардинал-Рівне (Рівне) 5 1
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!