Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 1-й тур
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 7-1 Епіцентр К-Авангард (Одеса)
FT ХІТ (Київ) 2-4 Продексім (Херсон)
FT ІнБев (Житомир) 4-2 Енергія (Львів)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 2-1 Сокіл (Хмельницький)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 4-й тур
FT ІнБев (Житомир) 1-5 Кардинал-Рівне (Рівне)
FT Енергія (Львів) 3-1 Епіцентр К-Авангард (Одеса)
FT АФФК Суми (Суми) 1-2 ХІТ (Київ)
FT Сокіл (Хмельницький) 3-10 Ураган (Ів.-Франківськ)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 2-й тур
FT Сокіл (Хмельницький) 1-4 ХІТ (Київ)
FT АФФК Суми (Суми) 6-6 ІнБев (Житомир)
FT Енергія (Львів) 3-0 Кардинал-Рівне (Рівне)
FT Продексім (Херсон) 11-2 Епіцентр К-Авангард (Одеса)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 3-й тур
FT ХІТ (Київ) 2-1 Енергія (Львів)
FT Епіцентр К-Авангард (Одеса) 1-2 Сокіл (Хмельницький)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 6-3 АФФК Суми (Суми)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 2-2 Продексім (Херсон)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 5-й тур
FT Епіцентр К-Авангард (Одеса) 3-2 АФФК Суми (Суми)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 4-0 Енергія (Львів)
FT ХІТ (Київ) 4-1 ІнБев (Житомир)
FT Продексім (Херсон) 6-1 Сокіл (Хмельницький)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 6-й тур
FT ІнБев (Житомир) 6-1 Епіцентр К-Авангард (Одеса)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 2-6 ХІТ (Київ)
FT АФФК Суми (Суми) 0-2 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT Енергія (Львів) 1-3 Продексім (Херсон)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 7-й тур
FT Епіцентр К-Авангард (Одеса) 0-2 Кардинал-Рівне (Рівне)
FT Сокіл (Хмельницький) 4-3 Енергія (Львів)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 1-5 ІнБев (Житомир)
FT Продексім (Херсон) 6-2 АФФК Суми (Суми)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 8-й тур
FT ІнБев (Житомир) 0-7 Продексім (Херсон)
FT ХІТ (Київ) 2-0 Епіцентр К-Авангард (Одеса)
FT АФФК Суми (Суми) 3-0 Сокіл (Хмельницький)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 1-2 Ураган (Ів.-Франківськ)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 9-й тур
FT Сокіл (Хмельницький) 4-5 ІнБев (Житомир)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 3-2 ХІТ (Київ)
FT Енергія (Львів) 2-1 АФФК Суми (Суми)
FT Продексім (Херсон) 8-0 Кардинал-Рівне (Рівне)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 10-й тур
FT Енергія (Львів) 1-5 ІнБев (Житомир)
FT Сокіл (Хмельницький) 2-1 Кардинал-Рівне (Рівне)
FT Епіцентр К-Авангард (Одеса) 2-7 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT Продексім (Херсон) 4-2 ХІТ (Київ)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 11-й тур
FT ХІТ (Київ) 5-0 Сокіл (Хмельницький)
FT ІнБев (Житомир) 3-3 АФФК Суми (Суми)
FT Епіцентр К-Авангард (Одеса) 1-4 Продексім (Херсон)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 2-2 Енергія (Львів)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 12-й тур
FT Енергія (Львів) 0-3 ХІТ (Київ)
FT Сокіл (Хмельницький) 0-0 Епіцентр К-Авангард (Одеса)
FT Продексім (Херсон) 4-1 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT АФФК Суми (Суми) 2-3 Кардинал-Рівне (Рівне)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 13-й тур
FT Епіцентр К-Авангард (Одеса) 1-0 Енергія (Львів)
FT ХІТ (Київ) 6-2 АФФК Суми (Суми)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 2-1 Сокіл (Хмельницький)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 2-2 ІнБев (Житомир)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 14-й тур
FT Енергія (Львів) 1-1 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT Сокіл (Хмельницький) 3-7 Продексім (Херсон)
FT АФФК Суми (Суми) 2-0 Епіцентр К-Авангард (Одеса)
FT ІнБев (Житомир) 2-4 ХІТ (Київ)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 15-й тур
FT Продексім (Херсон) 4-2 Енергія (Львів)
FT ХІТ (Київ) 8-2 Кардинал-Рівне (Рівне)
FT Епіцентр К-Авангард (Одеса) 2-5 ІнБев (Житомир)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 8-1 АФФК Суми (Суми)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 16-й тур
FT ІнБев (Житомир) 5-3 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT Енергія (Львів) 5-3 Сокіл (Хмельницький)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 4-3 Епіцентр К-Авангард (Одеса)
FT АФФК Суми (Суми) 1-3 Продексім (Херсон)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 17-й тур
FT Епіцентр К-Авангард (Одеса) 3-4 ХІТ (Київ)
FT Сокіл (Хмельницький) 4-5 АФФК Суми (Суми)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 5-2 Кардинал-Рівне (Рівне)
FT Продексім (Херсон) 4-1 ІнБев (Житомир)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 18-й тур
FT ІнБев (Житомир) 3-2 Сокіл (Хмельницький)
FT ХІТ (Київ) 2-5 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 2-2 Продексім (Херсон)
FT АФФК Суми (Суми) 1-3 Енергія (Львів)
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 10 24
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 19
3 Енергія (Львів) 9 19
4 ХІТ (Київ) 8 18
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 10 13
6 Моноліт-Viva Cup (Харків) 9 10
7 ІнБев (Житомир) 10 8
8 АФФК Суми (Суми) 8 7
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 10 6
10 Сокіл (Хмельницький) 9 6
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!