Головна / Жінки / Кубок України / Результати

Вища ліга (жінки) 2019/2020. 1-й тур
FT Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 4-5 Будстар-НПУ (Київ)
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 2-14 IMS-НУХТ (Київ)
FT ПЗМС (Полтава) 5-0 Ладомир (Вол.-Волинський)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 2-й тур
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 1-7 Збірна Харківської області-Тесла (Харків)
FT Будстар-НПУ (Київ) 8-1 Ладомир (Вол.-Волинський)
FT IMS-НУХТ (Київ) 4-1 ПЗМС (Полтава)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 3-й тур
FT ПЗМС (Полтава) 3-3 Будстар-НПУ (Київ)
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 19-1 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
FT Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 1-3 IMS-НУХТ (Київ)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 4-й тур
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 1-7 ПЗМС (Полтава)
FT Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 3-0 Ладомир (Вол.-Волинський)
FT IMS-НУХТ (Київ) 2-6 Будстар-НПУ (Київ)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 5-й тур
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 4-7 IMS-НУХТ (Київ)
FT ПЗМС (Полтава) 2-7 Збірна Харківської області-Тесла (Харків)
FT Будстар-НПУ (Київ) 22-1 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 6-й тур
FT Будстар-НПУ (Київ) 3-2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків)
FT IMS-НУХТ (Київ) 25-0 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 3-7 ПЗМС (Полтава)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 7-й тур
FT ПЗМС (Полтава) 1-0 IMS-НУХТ (Київ)
FT Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 13-0 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 4-11 Будстар-НПУ (Київ)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 8-й тур
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 5-0 Ладомир (Вол.-Волинський)
FT IMS-НУХТ (Київ) 2-5 Збірна Харківської області-Тесла (Харків)
FT Будстар-НПУ (Київ) 0-0 ПЗМС (Полтава)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 9-й тур
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 4-7 Збірна Харківської області-Тесла (Харків)
FT Будстар-НПУ (Київ) 7-2 IMS-НУХТ (Київ)
FT ПЗМС (Полтава) 21-0 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 10-й тур
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 0-5 Будстар-НПУ (Київ)
FT Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 1-1 ПЗМС (Полтава)
FT IMS-НУХТ (Київ) 4-0 Ладомир (Вол.-Волинський)

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
4 Рятувальник (Ромни) 9 13
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 9 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!