Головна / Жінки / Кубок України / Результати

Друга ліга 2019/2020. Група №1. 1-й тур
FT Медея (Ужгород) 7-4 Худльово (Ужгород)
FT Юніпов (Ужгород) 0-4 Вопак (Ужгород)
FT Уж (Ужгород) 0-3 Беркут (Мукачево)
FT Ужнет (Ужгород) 5-2 Патріот (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 2-й тур
FT Ужнет (Ужгород) 4-1 Медея (Ужгород)
FT Худльово (Ужгород) 4-3 Уж (Ужгород)
FT Беркут (Мукачево) 6-3 Юніпов (Ужгород)
FT Патріот (Ужгород) 5-0 Вопак (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 3-й тур
FT Вопак (Ужгород) 2-4 Беркут (Мукачево)
FT Юніпов (Ужгород) 3-5 Худльово (Ужгород)
FT Уж (Ужгород) 3-7 Ужнет (Ужгород)
FT Медея (Ужгород) 4-0 Патріот (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 4-й тур
FT Худльово (Ужгород) 2-2 Вопак (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 3-2 Юніпов (Ужгород)
FT Патріот (Ужгород) 1-4 Беркут (Мукачево)
FT Медея (Ужгород) 7-1 Уж (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 5-й тур
FT Беркут (Мукачево) 7-3 Худльово (Ужгород)
FT Уж (Ужгород) 4-3 Патріот (Ужгород)
FT Вопак (Ужгород) 1-5 Ужнет (Ужгород)
FT Юніпов (Ужгород) 2-13 Медея (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 6-й тур
FT Ужнет (Ужгород) 3-3 Беркут (Мукачево)
FT Патріот (Ужгород) 4-4 Худльово (Ужгород)
FT Медея (Ужгород) 6-5 Вопак (Ужгород)
FT Уж (Ужгород) 4-1 Юніпов (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 7-й тур
FT Вопак (Ужгород) 4-8 Уж (Ужгород)
FT Юніпов (Ужгород) 5-3 Патріот (Ужгород)
FT Беркут (Мукачево) 0-1 Медея (Ужгород)
FT Худльово (Ужгород) 2-4 Ужнет (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 8-й тур
FT Худльово (Ужгород) 5-8 Медея (Ужгород)
FT Патріот (Ужгород) 2-6 Ужнет (Ужгород)
FT Вопак (Ужгород) 4-2 Юніпов (Ужгород)
FT Беркут (Мукачево) 3-5 Уж (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 9-й тур
FT Вопак (Ужгород) 0-2 Патріот (Ужгород)
FT Юніпов (Ужгород) 0-5 Беркут (Мукачево)
FT Медея (Ужгород) 3-6 Ужнет (Ужгород)
FT Уж (Ужгород) 3-3 Худльово (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 10-й тур
FT Патріот (Ужгород) 3-4 Медея (Ужгород)
FT Беркут (Мукачево) 6-2 Вопак (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 3-2 Уж (Ужгород)
FT Худльово (Ужгород) 4-3 Юніпов (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 11-й тур
FT Беркут (Мукачево) 4-2 Патріот (Ужгород)
FT Юніпов (Ужгород) 2-7 Ужнет (Ужгород)
FT Вопак (Ужгород) 4-7 Худльово (Ужгород)
FT Уж (Ужгород) 4-5 Медея (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 12-й тур
FT Патріот (Ужгород) 4-2 Уж (Ужгород)
FT Медея (Ужгород) 2-2 Юніпов (Ужгород)
FT Худльово (Ужгород) 1-5 Беркут (Мукачево)
FT Ужнет (Ужгород) 9-2 Вопак (Ужгород)

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 14 40
2 ХІТ (Київ) 14 33
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 14 29
4 ІнБев (Житомир) 14 24
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 14 20
6 Енергія (Львів) 15 14
7 Сокіл (Хмельницький) 14 10
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 14 8
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 15 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 7 17
2 Tesla (Харків) 7 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6 18
2 Володимир (Тиврів) 7 13
3 Продексім-2 (Херсон) 8 10
4 Рятувальник (Ромни) 6 9
5 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 9
6 Бердянськ (Бердянськ) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!