Друга ліга 2019/2020. Група №3. 1-й тур
FT Вінниця (Вінниця) 5-4 Sun Vita (Снятин)
FT Дністер (Новодністровськ) 2-2 Лідер (Чернівці)
Друга ліга 2019/2020. Група №3. 2-й тур
FT Вінниця (Вінниця) 7-14 Епіцентр (Дунаївці)
FT Sun Vita (Снятин) 5-1 Дністер (Новодністровськ)
Друга ліга 2019/2020. Група №3. 3-й тур
FT Дністер (Новодністровськ) 0-4 Епіцентр (Дунаївці)
FT Лідер (Чернівці) 5-2 Sun Vita (Снятин)
Друга ліга 2019/2020. Група №3. 4-й тур
FT Лідер (Чернівці) 2-5 Епіцентр (Дунаївці)
FT Вінниця (Вінниця) 7-5 Дністер (Новодністровськ)
Друга ліга 2019/2020. Група №3. 5-й тур
FT Епіцентр (Дунаївці) 6-1 Лідер (Чернівці)
FT Дністер (Новодністровськ) 5-3 Вінниця (Вінниця)
Друга ліга 2019/2020. Група №3. 6-й тур
FT Лідер (Чернівці) 2-11 Вінниця (Вінниця)
FT Sun Vita (Снятин) 4-5 Епіцентр (Дунаївці)
Друга ліга 2019/2020. Група №3. 9-й тур
FT Лідер (Чернівці) 5-3 Дністер (Новодністровськ)
FT Епіцентр (Дунаївці) 4-6 Sun Vita (Снятин)
Друга ліга 2019/2020. Група №3. 7-й тур
FT Епіцентр (Дунаївці) 5-0 Вінниця (Вінниця)
FT Дністер (Новодністровськ) 8-5 Sun Vita (Снятин)
Друга ліга 2019/2020. Група №3. 8-й тур
FT Епіцентр (Дунаївці) 8-3 Дністер (Новодністровськ)
FT Sun Vita (Снятин) 11-4 Лідер (Чернівці)
Друга ліга 2019/2020. Група №3. 10-й тур
FT Sun Vita (Снятин) 13-3 Вінниця (Вінниця)
FT Вінниця (Вінниця) 5-0 Лідер (Чернівці)
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Університет Драгоманова (Київ) 1 3
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 1 3
3 IMS-НУХТ (Київ) 1 0
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 1 0
Команда І О
1 Хорватія 3 9
2 УКРАЇНА 2 3
3 Данія 2 3
4 Албанія 3 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!