Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 1-й тур
FT АФФК Суми (Суми) 3-4 Енергія (Львів)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 3-0 Viva Cup (Харків)
FT Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 5-5 ХІТ (Київ)
FT Продексім (Херсон) 4-0 Сокіл (Хмельницький)
Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 2-й тур
FT ХІТ (Київ) 5-3 Продексім (Херсон)
FT Сокіл (Хмельницький) 4-4 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 2-3 АФФК Суми (Суми)
FT Енергія (Львів) 5-2 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне)
Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 3-й тур
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 2-2 ХІТ (Київ)
FT Продексім (Херсон) 3-3 Енергія (Львів)
FT Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 4-1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Viva Cup (Харків) 4-2 Сокіл (Хмельницький)
Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 4-й тур
FT ХІТ (Київ) 5-2 Viva Cup (Харків)
FT Енергія (Львів) 0-4 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 1-4 Продексім (Херсон)
FT АФФК Суми (Суми) 1-7 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне)
Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 5-й тур
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 3-2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Сокіл (Хмельницький) 2-4 ХІТ (Київ)
FT Продексім (Херсон) 7-2 АФФК Суми (Суми)
FT Viva Cup (Харків) 2-2 Енергія (Львів)
Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 6-й тур
FT АФФК Суми (Суми) 1-2 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT Енергія (Львів) 0-0 Сокіл (Хмельницький)
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 2-4 Viva Cup (Харків)
FT Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 3-7 Продексім (Херсон)
Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 7-й тур
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 2-1 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне)
FT АФФК Суми (Суми) 1-5 Viva Cup (Харків)
FT Сокіл (Хмельницький) 1-3 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT ХІТ (Київ) 4-2 Енергія (Львів)
Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 8-й тур
FT Продексім (Херсон) 2-1 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT АФФК Суми (Суми) 3-0 Сокіл (Хмельницький)
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 1-7 ХІТ (Київ)
FT Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 4-0 Viva Cup (Харків)
Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 9-й тур
FT Сокіл (Хмельницький) 2-3 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне)
FT Енергія (Львів) 2-2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Viva Cup (Харків) 1-2 Продексім (Херсон)
FT АФФК Суми (Суми) 1-6 ХІТ (Київ)
Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 10-й тур
FT ХІТ (Київ) 6-2 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне)
FT Енергія (Львів) 3-5 АФФК Суми (Суми)
FT Сокіл (Хмельницький) 3-6 Продексім (Херсон)
FT Viva Cup (Харків) 1-2 Ураган (Ів.-Франківськ)
Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 11-й тур
FT Продексім (Херсон) 4-2 ХІТ (Київ)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 2-3 Сокіл (Хмельницький)
FT АФФК Суми (Суми) 2-4 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 3-2 Енергія (Львів)
Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 12-й тур
FT Сокіл (Хмельницький) 4-4 Viva Cup (Харків)
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 4-1 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне)
FT ХІТ (Київ) 3-5 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT Енергія (Львів) 3-4 Продексім (Херсон)
Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 13-й тур
FT Продексім (Херсон) 3-0 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 3-1 АФФК Суми (Суми)
FT Viva Cup (Харків) 1-6 ХІТ (Київ)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 3-3 Енергія (Львів)
Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 14-й тур
FT АФФК Суми (Суми) 0-4 Продексім (Херсон)
FT ХІТ (Київ) 14-2 Сокіл (Хмельницький)
FT Енергія (Львів) 1-0 Viva Cup (Харків)
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 1-4 Ураган (Ів.-Франківськ)
Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 15-й тур
FT Сокіл (Хмельницький) 2-3 Енергія (Львів)
FT Продексім (Херсон) 3-2 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне)
FT Viva Cup (Харків) 8-0 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 6-1 АФФК Суми (Суми)
Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 16-й тур
FT Viva Cup (Харків) 8-1 АФФК Суми (Суми)
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 4-2 Сокіл (Хмельницький)
FT Енергія (Львів) 0-2 ХІТ (Київ)
FT Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 1-4 Ураган (Ів.-Франківськ)
Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 17-й тур
FT Viva Cup (Харків) 5-2 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне)
FT ХІТ (Київ) 5-1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 4-1 Продексім (Херсон)
FT Сокіл (Хмельницький) 3-3 АФФК Суми (Суми)
Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 18-й тур
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 1-1 Енергія (Львів)
FT ХІТ (Київ) 8-2 АФФК Суми (Суми)
FT Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 5-3 Сокіл (Хмельницький)
FT Продексім (Херсон) 2-0 Viva Cup (Харків)
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 40
2 ХІТ (Київ) 16 38
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 36
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 16 22
5 Viva Cup (Харків) 16 20
6 Енергія (Львів) 16 18
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 16 14
8 АФФК Суми (Суми) 16 10
9 Сокіл (Хмельницький) 16 7
Команда І О
1 Португалія 2 6
2 УКРАЇНА 2 3
3 Нідерланди 2 3
4 Сербія 2 0
Команда I O
1 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 7 14
2 SkyUp (Київ) 6 13
3 Черкасиобленерго (Черкаси) 7 11
4 Рятувальник (Ромни) 8 11
5 Comfort Life (Буча) 7 10
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 7 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 8 16
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 8 14
3 Любарт (Луцьк) 8 13
4 In.IT (Львів) 8 11
5 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 8 6
6 КІВС Енергія-2 (Львів) 8 6

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!