Головна / Екстра-ліга

Визначено номінантів сезону 2020/2021 в Екстра-лізі

За підсумками голосування головних тренерів команд-учасниць Екстра-ліги було визначено номінантів попереднього сезону у найвищому за рангом дивізіоні.

Найкращий тренер: Максим Павленко («Ураган»)

Читати бiльше »»

Перед стартом сезону: визначено розклад матчів Кубка Водяна та «Lviv Open Cup»

Оприлюднено розклад матчів традиційних передсезонних турнірів, які відбудуться в Одеській області та Львові.

Кубок Водяна. 5-8 серпня. Крижанівка, спорткомплекс «Black Sea-PSV»

Читати бiльше »»

Відбулось жеребкування календаря нового сезону Екстра-ліги

У конференц-залі столичного Будинку футболу відбулась церемонія жеребкування календаря нового сезону чемпіонату України з футзалу серед команд Вищої ліги «Екстра-ліга». Зазначимо, що участь у сезоні 2021/2022 р. р.

Читати бiльше »»

22 липня відбудеться жеребкування календаря нового сезону в Екстра-лізі

22 липня у Будинку футболу відбудеться жеребкування календаря нового сезону чемпіонату України з футзалу серед команд Вищої ліги «Екстра-ліга». Початок жеребкування запланований на 12.00. Запрошуємо представників команд та ЗМІ.

Читати бiльше »»

Відбулася зустріч представників команд Екстра-ліги

8 червня у приміщенні Будинку футболу УАФ пройшла зустріч з представниками десяти команд Екстра-ліги.

Першим пунктом обговорення під час неї стало підбиття підсумків сезону 2020/2021.

Читати бiльше »»

До уваги представників команд Екстра-ліги!

19 серпня у столичному Будинку футболу (пров. Лабораторний, 7а) пройдуть загальні збори за участі представників Асоціації футзалу України та команд Екстра-ліги, а також відбудеться церемонія жеребкування календаря сезону 2019/2020 років.

Початок заходу о 12:00.

Читати бiльше »»

КДК УАФ виніс рішення щодо дискваліфікації Олександра Корнійчука та Роніньо

Напередодні відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Української асоціації футболу під час якого було розглянуто епізод, який стався у матчі 8-го туру другого етапу Екстра-ліги між київським «ХІТом» та херсонським «Продексімом».

Читати бiльше »»

Сторінки

Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 4 8
2 ХІТ (Київ) 4 8
3 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 4 7
4 Продексім (Херсон) 4 7
5 Енергія (Львів) 4 7
6 Viva Cup (Харків) 3 3
7 АФФК Суми (Суми) 3 3
8 Сокіл (Хмельницький) 3 1
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 0
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Леонас-Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!