Головна / Кубок України (U-10)

Кубок України (U-10): результати матчів третього дня та розклад трансляцій четвертого

Пропонуємо вашій увазі підсумки матчів третього ігрового дня та розклад прямих трансляцій сьогоднішніх поєдинків Кубка України (U-10), який триває у Шостці.

2 жовтня

Читати бiльше »»

Кубок України (U-10): результати матчів другого дня та розклад трансляцій третього

Пропонуємо вашій увазі підсумки матчів другого ігрового дня та розклад прямих трансляцій сьогоднішніх поєдинків Кубка України (U-10), який триває у Шостці.

1 жовтня

Читати бiльше »»

Кубок України (U-10): результати матчів першого дня та розклад трансляцій другого

Пропонуємо вашій увазі підсумки матчів першого ігрового дня та розклад прямих трансляцій сьогоднішніх поєдинків Кубка України (U-10), який триває у Шостці.

30 вересня

Читати бiльше »»

Комітет ДЮФ АФУ запрошує команди для участі у Кубку України (U-10)

Комітет дитячо-юнацького футзалу АФУ розпочинає набір команд для участі у Кубку України (U-10), який проходитиме з 30 вересня по 4 жовтня.

Місцем проведення турніру стане місто Шостка (Сумська обл.).

З усіх питань щодо участі просимо звертатися до відповідального за організацію:

Читати бiльше »»

Кубок України (U-10). Результати групового етапу + розклад матчів вирішальних днів

У Києві триває чемпіонат України серед юнаків 2008-2009 років народження. До вашої уваги результати першого ігрового дня та розклад турніру.

УЧАСНИКИ:

Читати бiльше »»

Кубок України U-10. Результати третього ігрового дня

У Чорноморську тривають змагання серед юнаків 2008-09 р.н. Вчора за результатами останніх поєдинків групового етапу та стикових матчів стали відомими команди, які боротимуться за 1-9 місця.

Читати бiльше »»

Сторінки

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!