Головна / Міжнародний турнір серед ветеранів (40+)

Міжнародний турнір серед ветеранів (40+) у Львові: «ТВД» тріумфує на рідному майданчику

У Львові завершився перший в історії українського футзалу Міжнародний турнір серед ветеранів (40+). Пропонуємо Вашій увазі результати вирішальних поєдинків.

Читати бiльше »»

Міжнародний турнір серед ветеранів (40+) у Львові: прямі трансляції матчів другого ігрового дня

Пропонуємо Вашій увазі прямі трансляції матчів другого ігрового дня Міжнародного футзального турніру серед ветеранів у віковій категорії «40+», який триває у Львові.

10.30. «STAVNI KIEV» (Україна) - «Veterans team» (Іспанія)

Читати бiльше »»

Міжнародний турнір серед ветеранів (40+) у Львові: результати першого ігрового дня

У Львові стартував Міжнародний футзальний турнір серед ветеранів у віковій категорії «40+». Пропонуємо Вашій увазі результати першого ігрового дня змагань.

Читати бiльше »»

Міжнародний турнір серед ветеранів (40+) у Львові: прямі трансляції матчів першого ігрового дня

Пропонуємо Вашій увазі прямі трансляції матчів першого ігрового дня Міжнародного турніру серед ветеранів у віковій категорії «40+», який сьогодні стартує у Львові.

Читати бiльше »»

Міжнародний турнір серед ветеранів (40+) у Львові: зміни у розкладі змагань

У розкладі Міжнародного футзального турніру серед ветеранів (40+) відбулися зміни у розкладі. Пов’язані вони з тим, що в останній момент від участі у змаганнях відмовилась команда з Польщі «Old Boys». Тому, у групі «Б» буде не чотири, а три команди.

Читати бiльше »»

У Львові 29 вересня стартує Міжнародний футзальний турнір серед ветеранів

29 вересня у Львові стартує Міжнародний футзальний турнір серед ветеранів у віковій категорії «40+». За перемогу в цих змаганнях на паркеті Палацу спорту «Галичина» боротимуться вісім команд з України, Білорусі, Польщі, Латвії та Іспанії.

Читати бiльше »»

Сторінки

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 5 15
2 IMS-НУХТ (Київ) 5 9
3 Університет Драгоманова (Київ) 4 3
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 4 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!