Головна / Вища ліга (жінки)

Вища ліги (жінки) 2020/2021. Призначення арбітрів перенесений матч 6-го туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на перенесений поєдинок шостого туру Вищої ліги серед жіночих команд сезону 2020/2021.

Група 2

2 березня

Читати бiльше »»

Вища ліги (жінки) 2020/2021. Другий етап. Призначення арбітрів на матчі 1-го туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки першого туру другого етапу Вищої ліги серед жіночих команд сезону 2020/2021.

27 лютого 

Читати бiльше »»

Визначено календар другого етапу Вищої ліги (жінки) сезону 2020/2021

Сьогодні відбулося жеребкування календаря другого етапу Вищої ліги серед жіночих команд сезону 2020/2021.

Зазначимо, що командами, які вестимуть боротьбу за першу сходинку стали переможці групового етапу:

Читати бiльше »»

Вища ліги (жінки) 2020/2021: призначення арбітрів на матчі шостого туру та перенесений поєдинок другого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки шостого туру та перенесену зустріч другого туру Вищої ліги серед жіночих команд сезону 2020/2021.

Група 1

19 лютого

Читати бiльше »»

Вища ліги (жінки) 2020/2021: призначення арбітрів на перенесений матч першого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на перенесений поєдинок першого туру Вищої ліги серед жіночих команд сезону 2020/2021.

Група 4

23 грудня

Читати бiльше »»

Вища ліги (жінки) 2020/2021: призначення арбітрів на перенесений матч третього туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на перенесений поєдинок третього туру Вищої ліги серед жіночих команд сезону 2020/2021.

Група 4

18 грудня

Читати бiльше »»

Сторінки

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Університет Драгоманова (Київ) 1 3
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 1 3
3 IMS-НУХТ (Київ) 1 0
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 1 0
Команда І О
1 Хорватія 2 6
2 УКРАЇНА 1 3
3 Данія 1 0
4 Албанія 2 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!