Головна / Юнацький Євро-2019

Завтра відбудеться жеребкування фінальної частини юнацького Євро-2019

7 червня о 21:00 на території ризького стадіону «Даугава» відбудеться жеребкування фінальної частини юнацького Євро-2019 .

За його підсумками з восьми команд буде сформовано дві групи по 4 збірні.

Читати бiльше »»

Визначилися всі учасники фінальної частини юнацького Євро-2019

Минулих вихідних завершився Основний раунд юнацького Євро-2019. Сім переможців груп приєдналися до збірної Латвії та на початку вересня вирушать до Риги для участі у фінальній частині змагань.

Читати бiльше »»

Юнацька збірна України кваліфікувалася до фінальної частини Євро-2019

У другому матчі ігрового дня групи 4 Основного раунду юнацького Євро-2019 збірна Бельгії розтрощила македонців з рахунком 9:0 та зробила підопічних Віталія Одегова недосяжними для всіх опонентів.

Читати бiльше »»

Юнацька збірна України здобула перемогу у стартовому матчі Основного раунду Євро-2019

Підопічні Віталія Одегова оформили вольову звитягу над бельгійськими однолітками у матчі-відкритті групи 4 Основного раунду юнацького Євро-2019.

Читати бiльше »»

Сьогодні юнацька збірна України стартує в Основному раунді Євро-2019

О 17:00 у Скоп'є підопічні Віталія Одегова розпочнуть свою боротьбу за кваліфікацію до фінальної частини юнацького Євро-2019, яка з 8 по 14 вересня проходитиме у латвійській Ризі.

Читати бiльше »»

Юнацька збірна України вирушила до Скоп`є

Сьогодні підопічні Віталія Одегова вирушили до Північної Македонії, де з 26 по 29 березня проведуть 3 поєдинки у рамках Основного раунду юнацького Євро-2019.

До списку з 12 футзалістів потрапили такі гравці:

Читати бiльше »»

Визначився перелік матчів Основного раунду юнацького Євро-2019, які обслуговуватиме Ярослав Вовчок

Арбітр із Івано-Франківська працюватиме на поєдинках групи 7 Основного раунду юнацького Євро-2019, матчі якої відбудуться у хорватському Карловаці.

Читати бiльше »»

Визначився розклад матчів юнацької збірної України в Основному раунді Євро-2019

UEFA офіційно оприлюднив розклад матчів Основного раунду Євро-2019 серед юнацьких команд за участі збірної України.

Нагадаємо, що підопічні Віталія Одегова потрапили до групи 4, де зіграють зі збірними Румунії, Бельгії та господарем турніру – Македонією.

Читати бiльше »»

Сторінки

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!