Головна / Інші / Турніри

Максим Літвінов: «Можна сказати, що я приїхав до Одеси, щоб зіграти за команду з рідного міста»

Універсал донецького «Інтера» Максим Літвінов прокоментував старт своєї команди на «Odessa Open Cup-2020». Weekdays та розповів про плани щодо продовження кар’єри.

Читати бiльше »»

«Lviv Open Cup-2019». Оприлюднено перелік учасників та розклад турніру

З 28 по 31 серпня у львівському спорткомплексі «Галичина» відбудеться традиційний передсезонний турнір «Lviv Open Cup».

Цьогоріч його учасниками стануть 6 команд, які було поділено на 2 групи.

Група А

Читати бiльше »»

Ігор Калінін: «Плануємо й надалі запрошувати представників ближнього зарубіжжя для участі в «Odessa Open Cup»

Президент Одеської обласної асоціації футзалу підвів підсумки «Odessa Open Cup-2019» та розповів про плани розвитку турніру у майбутньому.

Читати бiльше »»

Ігор Калінін: «Цього року «Odessa Open Cup» вперше стане міжнародним турніром»

Голова Одеської обласної Асоціації футзалу Ігор Калінін у коментарі прес-службі Асоціації футзалу України прокоментував перебіг сезону 2018/2019 для команд з Одещини та поділився планами асоціації на міжсезоння.

Читати бiльше »»

«IMS-НУХТ» посів 5-те місце на European Women`s Futsal Tournament

Українська команда завершила свої виступи на міжнародному турнірі поза призовою трійкою. У матчі за 5-те місце київський клуб зумів здолати господарів турніру – «Драхтстер Бойз».

Читати бiльше »»

«Кубок Губернатора»: прямі трансляції матчів третього ігрового дня

Пропонуємо Вашій увазі прямі трансляції матчів третього ігрового дня «Кубку Губернатора», який добігає кінця у Запоріжжі.

12.00. «Юні-Ламан» (Одеса) – «Титан-Зоря» (Покровське)

Читати бiльше »»

Сторінки

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!