Ви помітили, як летить час? Щойно встигли зібрати враження від 17 туру, як уже насувається 18 серія матчів. Попередньо, зустрічі у рамках 18 туру VBET Екстра-ліги відбудуться 20 та 21 січня о 13:00. Що нас чекає цими вихідними?

Розклад 18 туру VBET Екстра-ліги

СУБОТА, 20 СІЧНЯ

* як нейромережа бачить матч Aurora-Clust — ХІТ

Aurora-Clust — ХІТ

13:00

Арбітри: Ключник С. (Миколаїв); Дуцяк О. (Дрогобич); Чумак Д. (Київ)

Делегат: Гримайло В.

Спостерігач арбітражу: Банасько О. (Фастів)

Хронометрист: Шевер В.(Київ)

Відеотрансляція доступна за ПОСИЛАННЯМ

Востаннє київське дербі проходило у стінах ЦСКА 5 листопада. Обидві команди показали цікаву та динамічну гру, що, зокрема помітно по глядацьким відгукам про матч. До першого голу обидва склади встигли набрати фолів та гірчичників. Євген Сірий, зокрема, отримав червону картку на 13 хвилині. Перший м’яч зустрічі опинився у воротах ХІТа завдяки зусиллям Ростислава Семенченка на 14 хвилині. 13 номер також оформив 2 гол на 37 хвилині. Кабельники відповіли 2 голами у ворота підопічних Євгена Задорожного: на 32 хвилині забив Андрій Мельник, а на останніх секундах матчу рахунок зрівняв Даниіл Абакшин. Команди розписали бойову нічию із рахунком 2:2.

* як нейромережа бачить матч Енергія — Кардинал

Енергія — Кардинал-Рівне

13:00

Арбітри: Духан А. (Луганська обл.); Федоріщев А. (Луганська обл.); Кузьмін А.(Львів)

Делегат: Мельник Б.

Спостерігач арбітражу: Гора Г. (Київ)

Хронометрист: Орляк М. (Львівська обл.)

Першу зустріч команд було перенесено через повітряну тривогу. Станом на зараз енергетики мають в активі 14 ігор, 7 з яких — переможні та 2 нічиї. У заліку команди 23 очки.

Рівняни зіграли 12 матчів, в яких здобули 4 перемоги і розписали 1 нічию з роменським рятувальником. Нагадаємо, що принаймні 5 запланованих ігор були перенесені чи скасовані з об’єктивних причин. Ймовірно, це має вагомий вплив на результативність команди.

* як нейромережа бачить матч МСК Харків — in.IT

МСК Харків — in.IT

13:00

Арбітри: Білащенко О. (Чернігів); Мисловська М. (Суми); Савельєв А. (Суми)

Делегат: Петраков Є.

Спостерігач арбітражу: Іванов О. (Дніпро)

Хронометрист: Ігумнов Д.(Суми)

Відеотрансляція буде доступна за ПОСИЛАННЯМ

Зустріч 9 туру мала усі шанси завершитись нічиєю. Обидві команди показали чудову гру на паркеті: по завершенню тайму рахунок становив 1:1. Впевненість у патовому фіналі зростала з кожною хвилиною, а гольові моменти, що завершувались «гірчичником» розбавляли вир емоцій. Проте, на 40 хвилині ситуацію змінив воротар Андрій Остріков, який відзначився голом на останніх секундах матчу. Фінальний рахунок склав 1:2 на користь гостей.

* як нейромережа бачить матч Ураган — Сокіл

Ураган — Сокіл

13:00

Арбітри: Гордієнко Є. (Одеса); Сторожук Я. (Львів); Дем’янчук Т. (Івано-Франківськ)

Делегат: Овчар І.

Спостерігач арбітражу: Проць Р. (Львівська обл.)

Хронометрист: Липецький П. (Івано-Франківськ)

Цей матч у першому колі завершився грандіозним скандалом. Команди встигли зіграти всього 17 хвилин. Станом на той час Ураган перемагав із рахунком 2:0. Тож той матч точно додасть інтриги у це протистояння.

Дракони посідають перше місце з активом у 40 очок. Ювілейні 3 очки команда заробила перемогою над Кардиналом у виїзному матчі 17 туру.

Сокіл зіграв 12 ігор, 7 з яких — переможні. Актив команди налічує 24 очки.

Також зазначимо, що обидві команди мають гарні непереможні серії.

Івано-Франківці 12 матчів не зазнають поразок (переможна серія 9 матчів)

Сокіл не програє 5 матчів поспіль (переможна серія обірвалась у матчі проти Рятувальника)

Отже на нас чекає цікаве протистояння!

НЕДІЛЯ, 21 СІЧНЯ

* як нейромережа бачить матч SkyUp Futsal — Рятувальник

Рятувальник — SkyUp Futsal

13:00

Арбітри: Диннік Є. (Одеса); Фесенко О. (Харків); Єлшанський О. (Суми)

Делегат: Новіков М

Спостерігач арбітражу: Стрілецький С. (Суми)

Обидві команди показали шалений матч у рамках зустрічі 9 туру. Ігор Салтанов відзначився дублем у матчі. Підопічні Ігоря Салівона поступились господарям із рахунком 6:1. Головний тренер Рятувальника, коментуючи результат гри зазначає: «У нас багато травмованих гравців. Але головна причина в іншому — ми поки не відповідаємо рівню гри… Перший пропущений м’яч і команда зникає. Але, звісно, не опускаємо руки, робимо висновки і плануємо кардинальні зміни».