Ліга чемпіонів 2020/2021. Кваліфікаційний раунд
14:00 Продексім (Херсон) ?-? Росаріо (Північна Ірландія)
Favbet Екстра-ліга 2020/2021. 13-й тур
12:00 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) ?-? Енергія (Львів)
13:00 Кардинал-Рівне (Рівне) ?-? ХІТ (Київ)
14:00 Ураган (Ів.-Франківськ) ?-? Моноліт-Viva Cup (Харків)
12:00 Сокіл (Хмельницький) ?-? АФФК Суми (Суми)
Favbet Кубок України 2020/2021. Другий попередній етап
21:00 Інтер (Донецьк) ?-? Рівнестандарт-ДЮСШ №4 (Рівне)
12:00 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) ?-? Ельдорадо (Київ)
14:30 Хмельницькі Делікатеси (Хмельницький) ?-? Бастіон (Львів)
17:00 ДДХ (Дніпро) ?-? ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя)
Вища ліга (жінки) 2020/2021. Група 1. 1-й тур
14:00 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) ?-? Mezzo-Збірна Харківської області (Харків)
14:30 ДЮСШ ім. Бутовського (Полтава) ?-? Лідер-Збірна Полтавської області (Полтавська обл.)
Вища ліга (жінки) 2020/2021. Група 2. 1-й тур
11:30 Луганочка (Луганська обл.) ?-? Кобра (Білокуракине)
12:00 Багіра-КДЮСШ №8 (Лиман) ?-? КСДЮШОР Динамо-Тесла-2 (Харків)
Вища ліга (жінки) 2020/2021. Група 3. 1-й тур
18:00 IMS-НУХТ (Київ) ?-? Фенікс (Київ)
Вища ліга (жінки) 2020/2021. Група 4. 1-й тур
14:00 ДЮСШ №1-Збірна Хмельницької області (Хмельницький) ?-? Будстар-НПУ (Київ)
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 11 27
2 ХІТ (Київ) 11 24
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 11 22
4 Енергія (Львів) 11 22
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 11 16
6 АФФК Суми (Суми) 11 11
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 11 11
8 ІнБев (Житомир) 11 9
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 12 7
10 Сокіл (Хмельницький) 10 6
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!