Всеукраїнський фінал АФЛУ. Група А
FT Рівнестандарт-ДЮСШ №4 (Рівне) 4-1 Бастіон (Львів)
FT Надія (Хорів) 0-2 Рівнестандарт-ДЮСШ №4 (Рівне)
FT Бастіон (Львів) 2-2 Надія (Хорів)
Всеукраїнський фінал АФЛУ. Група С
FT Енергія (Житомир) 1-3 Core Value (Львів)
FT Respect (Луцьк) 0-3 Енергія (Житомир)
FT Core Value (Львів) 8-1 Respect (Луцьк)
Всеукраїнський фінал АФЛУ. Група В
FT Доманівка (Миколаївська обл.) 1-4 Яско (Вінниця)
FT Грантех (Житомир) 5-1 Доманівка (Миколаївська обл.)
FT Яско (Вінниця) 9-4 Грантех (Житомир)
Всеукраїнський фінал АФЛУ. Група D
FT Хмельницькі Делікатеси (Хмельницький) 3-1 Комфорт-Костопіль (Костопіль)
FT Любарт (Луцьк) 3-1 Хмельницькі Делікатеси (Хмельницький)
FT Комфорт-Костопіль (Костопіль) 0-4 Любарт (Луцьк)
Всеукраїнський фінал АФЛУ. Перша ліга
FT Бастіон (Львів) 5-1 Грантех (Житомир)
FT Комфорт-Костопіль (Костопіль) 5-0 Надія (Хорів)
FT Грантех (Житомир) 2-3 Respect (Луцьк)
FT Надія (Хорів) 0-5 Доманівка (Миколаївська обл.)
FT Respect (Луцьк) 4-2 Бастіон (Львів)
FT Доманівка (Миколаївська обл.) 3-1 Комфорт-Костопіль (Костопіль)
10:00 Бастіон (Львів) ?-? Комфорт-Костопіль (Костопіль)
11:00 Доманівка (Миколаївська обл.) ?-? Respect (Луцьк)
Всеукраїнський фінал АФЛУ. Вища ліга
FT Хмельницькі Делікатеси (Хмельницький) 4-3 Core Value (Львів)
FT Любарт (Луцьк) 3-0 Енергія (Житомир)
FT Рівнестандарт-ДЮСШ №4 (Рівне) 1-3 Хмельницькі Делікатеси (Хмельницький)
FT Енергія (Житомир) 3-3 Яско (Вінниця)
FT Core Value (Львів) 2-2 Рівнестандарт-ДЮСШ №4 (Рівне)
FT Яско (Вінниця) 3-2 Любарт (Луцьк)
FT Яско (Вінниця) 3-1 Core Value (Львів)
13:00 Рівнестандарт-ДЮСШ №4 (Рівне) ?-? Любарт (Луцьк)
Favbet Екстра-ліга 2020/2021. 5-й тур
FT Сокіл (Хмельницький) 2-8 ХІТ (Київ)
FT Моноліт-Viva Cup (Харків) 4-3 АФФК Суми (Суми)
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3-5 ІнБев (Житомир)
FT Кардинал-Рівне (Рівне) 1-2 Енергія (Львів)
FT Продексім (Херсон) 8-3 Ураган (Ів.-Франківськ)
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 5 15
2 Енергія (Львів) 5 13
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 5 10
4 ХІТ (Київ) 5 9
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 5 4
7 АФФК Суми (Суми) 5 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 4
9 Сокіл (Хмельницький) 5 4
10 Кардинал-Рівне (Рівне) 5 1
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!