Юнацька Екстра-ліга. 7-й тур
FT Вінниця-Володимир (Вінниця) 1-4 Футзал-Дніпро (Дніпро)
Юнацька Екстра-ліга. 8-й тур
FT Іллічівець-ДЮСШ (Чорноморськ-Роздільна) 2-1 Кардинал-ДЮСШ №4 (Рівне)
FT Іллічівець-ДЮСШ (Чорноморськ-Роздільна) 3-2 Кардинал-ДЮСШ №4 (Рівне)
FT КІВС Енергія (Львів) 3-4 Футзал-Дніпро (Дніпро)
FT КІВС Енергія (Львів) 1-1
(2-1, п)
Футзал-Дніпро (Дніпро)
Чемпіонат світу-2020. Елітний раунд європейської кваліфікації. Група В
17:30 Сербія ?-? УКРАЇНА
21:30 УКРАЇНА ?-? Іспанія
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 14-й тур
FT Сокіл (Хмельницький) 3-7 Продексім (Херсон)
FT Food Centre-СумДУ (Суми) 2-0 Епіцентр К-Авангард (Одеса)
FT ІнБев (Житомир) 2-4 ХІТ (Київ)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 10-й тур
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 0-5 Будстар-НПУ (Київ)
FT Tesla (Харків) 1-1 ПЗМС (Полтава)
FT IMS-НУХТ (Київ) 4-0 Ладомир (Вол.-Волинський)
Перша ліга 2019/2020. 8-й тур
FT Бердянськ (Бердянськ) 1-5 Продексім-2 (Херсон)
FT Володимир (Тиврів) 6-1 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
Перша ліга 2019/2020. 9-й тур
13:30 Продексім-2 (Херсон) ?-? ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
13:00 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) ?-? Рятувальник (Ромни)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 9-й тур
FT Вопак (Ужгород) 0-2 Патріот (Ужгород)
FT Юніпов (Ужгород) 0-5 Беркут (Мукачево)
FT Медея (Ужгород) 3-6 Ужнет (Ужгород)
FT Уж (Ужгород) 3-3 Худльово (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №2. 4-й тур
FT Городенка (Городенка) 7-4 Галицька Здоба (Львів)
FT Рівнестандарт-ДЮСШ №4 (Рівне) 5-1 Любарт (Луцьк)
Друга ліга 2019/2020. Група №3. 6-й тур
FT Sun Vita (Снятин) 4-5 Епіцентр (Дунаївці)
17:30 Лідер (Чернівці) ?-? Дністер (Новодністровськ)
Друга ліга 2019/2020. Група №4. 4-й тур
FT Сумихімпром-СДПУ (Суми) 5-2 ДЮСШ Переможець (Київ)
Друга ліга 2019/2020. Група №5. 5-й тур
19:30 Anserglob (Херсон) ?-? SW (Херсон)

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 12 34
2 ХІТ (Київ) 13 30
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 26
4 ІнБев (Житомир) 12 18
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 12 17
6 Енергія (Львів) 13 11
7 Сокіл (Хмельницький) 13 10
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 12 8
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 13 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 10 26
2 Tesla (Харків) 10 19
3 IMS-НУХТ (Київ) 10 18
4 ПЗМС (Полтава) 10 18
5 Ладомир (Вол.-Волинський) 10 3
6 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 10 3
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 15
2 Володимир (Тиврів) 6 12
3 Рятувальник (Ромни) 5 9
4 Продексім-2 (Херсон) 6 9
5 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 6 6
6 Бердянськ (Бердянськ) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!