Майже завершились зустрічі другого кола. Днями розпочнеться третє: з 26 по 28 січня пройдуть матчі у рамках 19 туру VBET Екстра ліги. А 25 січня відбудеться перенесений матч 10 туру «Ураган» — «Енергія»

 

Розклад 19 туру VBET Екстра-ліги

 

25 січня, четвер (перенесений матч)

«Ураган» — «Енергія»

15:00

Арбітри: Ключник С. (Миколаїв); Гордієнко Є. (Одеса); Дем’янчук Т. (Івано-Франківськ)

Делегат: Овчар І.

Спостерігач арбітражу: Лютий А. (Львів)

Хронометрист: Липецький П. (Івано-Франківськ)

Відеотрансляція буде доступна за ПОСИЛАННЯМ

Одне з двох енергетичних дербі, що очікує нас цього тижня. Матч 10 туру був перенесений через повітряну тривогу.

Дракони — лідери турнірної таблиці, на поточний стан мають 16 перемог, 1 поразку у вересневій зустрічі з Aurora-Clust та 1 бойову нічию, розписану з кабельниками. В активі команди 43 очки, які забезпечили Урагану першість у таблиці. Порівняно з сезоном 2022/2023 підопічні Максима Павленка показують значно кращу результативніть. Зокрема, Артем Фаренюк лідирує у списку бомбардирів сезону: 17 голів вже у активі універсалу драконів.

Енергія посідає 4 сходинку турнірної таблиці. Попри зміни у складі команди, енергетики тримають міцну планку: 15 зіграних матчів, з яких 8 завершились на користь зелено-білих та 2 нічийні зустрічі. Актив команди станом на зараз налічує 26 очок. Зокрема, варто відзначити Тараса Кузя, який приносить значний вплив на результативність команди: універсал проводить уже 15-ий сезон в складі енергетиків, протягом яких зіграв 328 матчів та відзначився 167 голами. Тарас Кузь посідає 2 місце серед бомбардирів за всю історію клубу «Енергія».

 

26 січня, п’ятниця

«Aurora-Clust» — «Кардинал-Рівне»

14:00

Арбітри: Хомич О. (Луцьк); Мисловська М. (Суми); Чумак Д. (Київ)

Делегат: Вакула В.

Спостерігач арбітражу: Олійник В.М. (Київ)

Хронометрист: Шевер В. (Київ)

Відеотрансляція буде доступна за ПОСИЛАННЯМ

Кияни знаходяться у трійці лідерів сезону. Підопічні Євгена Задорожного поступились у зустрічах Урагану та Соколу, через що їх актив налічує 34 очки. Команда забила 63 м’ячі протягом сезону, 13 з яких належать Юрію Сагайдачному. Універсал є частим гостем у номінаціях в символічну п’ятірку туру. Найкращим асистентом киян є Максим Чеберяк. За 14 ігор він відзначився 8 асистами та 7 голами.

У той же час, володарі Кубку 2023 та бронзові призери Екстра-ліги 2022/2023, Кардинал-Рівне, переживає нині не найкращі часи. Суттєві зміни у складі команди наочно проглядаються у результативності зіграних матчів. Попри усе, видно наполегливість, з якою поточний склад Кардиналу виборює перемогу. Нині підопічні виконуючого обов’язків граючого тренера, Євгена Ланко посідають 8 сходинку таблиці, маючи 4 перемоги у 13 іграх сезону.

 

27 січня, субота

«МСК Харків» — «ХІТ»

13:00

Арбітри: Болізюк В. (Львів); Кузьмін А. (Львів); Єлшанський О. (Суми)

Делегат: Петраков Є.

Спостерігач арбітражу: Кузьменко В. В. (Київ)

Хронометрист: Савельєв А. (Суми)

Відеотрансляція буде доступна за ПОСИЛАННЯМ

Харків показує усе кращі результати. Попри поперемінний успіх у зустрічах обох кіл, молода команда демонструє з кожним разом усе більшу злагоду на паркеті. Команда налічує 45 голів, п’ята частина яких належить одному лиш Ігорю Малюку.

Кабельники наступають на п’яти Урагану. Підопічні Олега Лук’яненка посідають 2 щабель таблиці, маючи в активі 37 очків та 11 перемог у сезоні. Окремо варто відзначити 78 номер, Даниіла Абакшина, першого гравця в чемпіонаті, якому вдалось вдалось оформити 10+10 очок за системою ГОЛ+ПАС, також слід зазначити що гравець тільки приєднався до команди на початку поточного сезону!

 

28 січня, неділя

«Рятувальник» — «in.IT»

13:00

Арбітри: Дудка Д. (Обухів), Чумак Д. (Київ), Савельєв А. (Суми)

Делегат: Новіков М.

Спостерігач арбітражу: Іванов О.К. (Дніпро)

Хронометрист: Єлшанський О. (Суми)

Відеотрансляція буде доступна за ПОСИЛАННЯМ

Роменьский рятувальник замикає турнірну таблицю, провівши 17 ігор без жодної перемоги. Попри наполегливість та зміни в тактиці команді поки не вдається перевернути табло на свою користь.

Натомість айтішники, які випереджають суперника, щоразу показують усе цікавіші ігри. У крайньому матчі новачок in.IT забив дебютний хет-трик за кольори львів’ян.

 

«Сокіл» — «SkyUp Futsal»

14:00

Арбітри: Плахов О. (Чернівці); Дем’янчук Т. (Івано-Франківськ); Хомич О. (Луцьк)

Делегат: Пашкевич Д.

Спостерігач арбітражу: Воложенко Ю. Ю. (Харків)

Хронометрист: Самков В. (Рівне)

Хмельничани обіймають екватор таблиці, маючи в активі 24 очки. Найефективніший гравець Соколу – 22-річний Данііл Чижик.

Авіатори також потерпіли зміни у складі: у команду заявлено Іллю Бакінського, який разом із Кардиналом здобув Кубок та бронзу минулого сезону Екстра-ліги

 

«Енергія» — «Ураган»

15:30

Арбітри: Куций Д. (Харків); Швець А. (Харків); Дуцяк О. (Львівська обл.)

Делегат: Мельник Б.

Спостерігач арбітражу: Веремчук Ю.Д. (Рівне)

Хронометрист: Сторожук Я. (Львів)

Відеотрансляція буде доступна за ПОСИЛАННЯМ

Друге потужне дербі, що очікує нас цього тижня. Команди закриватимуть першу серію зустрічей третього кола! Цікаво, що за три дні команди зіграють між собою двічі! Також пікантності цьому двобою додасть те що нинішній наставник Урагану – Максим Павленко будучи гравцем захищав кольори Енергії.

Поширити
Квасниця Ігор
25 Січня, 2024

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *