За підсумками матчів у Києві пресслужба Асоціації футзалу України поцікавилася думками відомих фахівців про перебіг цих поєдинків, а також прогнозом на п’яту зустріч фінальної серії.

Олександр Кабаненко:

«На мене матчі у Києві справили позитивне враження. Напруга була досить великою. У третьому поєдинку серії більше далася взнаки дисципліна в обороні. Більш успішним у цьому компоненті був «ХІТ». На другий матч господарі вийшли дещо розслабленими. Команда явно не увійшла у гру. «Ураган» зумів цим скористатися, забивши швидкі голи у кожному з таймів. Петро Шотурма сказав своє слово. Тим не менш, матч все одно до кінця тримав глядачів у напрузі.

П’ятий поєдинок обіцяє бути надзвичайно цікавим. На перше місце вийде характер кожної з команд та рівень згуртованості колективів. Всі добре знають один одного: можливості кожного, переваги й недоліки. Вважаю, що гра буде йти до голу, а той, хто пропустить буде змушений ризикувати. Взагалі, відзначу, що серії сподобалися. Зокрема, й бронзова. Рівень футзалу у них був якісним. Немає особливої різниці у класі між командами, матчі до останнього тримають у напрузі. Це дуже цікаво. Не знаю на кого ставити у вирішальній зустрічі. Звичайно, «Ураган» гратиме вдома, але й «ХІТ» прагне здобути довгоочікуване «золото». Хотілося б, щоб ті виконавці, які підібрані у цій команді також відчули смак перемоги. Дійсно, вже час це зробити, адже постійно після регулярного чемпіонату киянам чогось не вистачає. Для глядачів добре, що серія розтягнулася на п’ять матчів. Думаю, на довгій дистанції фактор випадковості нівелюється. Вагому роль відіграють такі фактори як характер, витривалість, ментальна складова, психологія й вже згадана згуртованість колективу. Мені як вболівальнику хочеться побачити яскравий футзал, який розтягнеться на додатковий час і серію пенальті. Не знаю кому віддати перевагу, тому нехай переможе сильніший!»

Олександр Косенко:

«Суперники гідні один одного. На паркеті точилася справжня чоловіча боротьба. Гравці віддали багато емоцій. Зрештою, як і має бути у фіналі. Відзначу, що вкотре далася взнаки непередбачуваність у спарених матчах. Тобто, якщо ти переконливо перемагаєш у першому поєдинку – це не означає, що друга зустріч буде розгортатися за тим самим сценарієм. У четвертому матчі серії «Урагану» не було чого втрачати. Команда розуміла, що поразка у цій зустрічі дорівнюватиме припиненню боротьбі за «золото». «Дракони» реалізували більшість своїх нагод. Хлопці доклали до цього максимум зусиль та емоцій й досить впевнено перемогли. Коли ти віддаєш усього себе грі, то і вдача тобі посміхається. Як на мене, рахунок 1:1 за перемогами у Києві є справедливим.

П’ятий матч обіцяє бути надзвичайно цікавим. Думаю, що у діях гравців обох команд буде присутньою певна cкутість, адже ціною перемоги є чемпіонство. Очікую на цікавий поєдинок. Нехай переможе сильніший!

Поширити
Богдан Ісаєв
30 Травня, 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *